Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a NAGYON gyorsan...

Mit tegyek a NAGYON gyorsan zsírosodó hajammal?

Figyelt kérdés

18, fiú vagyok.

Nekifogtam(!) növelni a hajam, de azt hiszem le fogom vágatni, mert elképesztő sebességgel zsírosodik. Megmosom vasárnap este, hétfőn jó, de kedden délután már a hajam tincsekbe van összetapadva. Szóval suli időben nem is merem megvárni a 3-ik napot.

Így hiába növelem, mert nagyon csúnya, és 3 ik nap már kezd az a tipikus zsíros haj szag is érződni.

A másik problémám, hogy a vége kunkorodik vissza, elől, oldalban és hátul is. Alapjában is hullámos, azzal még nem lenne gond, de ez a visszakunkorodás és a zsírosság nagyon csúnyává teszi nem csak a hajamat, de a teljes összképemet, ilyen áron nem növelem meg! Amúgy azt vettem észre, hogy amikor rövid, olyankor a zsírosodás közel sem ilyen intenzív.

Mit lehetne ezzel kapcsolatban tenni! Ti lányok(mert gondolom ezt a témakört nagyjából ők nézik) értetek a hajhoz, adjatok pár tippet!

Köszi!



2014. jan. 21. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem használj száraz sampont a 2. vagy 3. napon így nem kell majd olyan sokszor hajat mosnod, mert alapjában a sok hajmosás is zsírosabbá teszi a hajat. A bánfi hajszesz is célravezető lehet ilyenkor vagy ha semmi sem segít valami balzsamot ajánlanék zsírosodás ellen.
2014. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg normál hajra való sampont venni,mert az nem zsirositja annyira a hajat.Régebben zsiros hajra való sampont használtam az alaposan tisztitott de jól kiszáritotta a fejböröm hajmosás után feszült,másnap tiszta zsir lett,normál hajra való nem szárit .Ja még valami ne túl krémes sampont használj inkább áttetszőt.Ha Gondolod próbáld meg a Timotei sampont normál hajra csak tescoban lehet kapni jó sampon nem zsirosit.Persze nem vagyunk egyformák nem biztos hogy neked segit de egy próbát meg ér.

Üdv:Nika

2014. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!