Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig intim szőrtelenítésre...

Eddig intim szőrtelenítésre borotvát használtam, de át szeretnék állni a gyantára. Ti szoktátok magatoknak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
1x próbáltam, holnap kell rá vennem a következőre, de már előre félek. :D A szeméremajkaknál azért már fáj. :D
2014. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is át akarok térni, de nem tudom, hogy hol kezdjem. Cukorgyantával elvileg fájdalommentesebb, de azt tuti elrontanám, amikor készítem.

Ti milyen gyantát használtok? Hideg, meleg, cukor?

2014. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cukorgyantát nem tudom milyen... :O nem vagyok ebben jól tájékozott. Én a dm-ben vettem Xepil-es szettet, elég sokat bénázok vele. :(
2014. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyantázáshoz fodrászkellékesnél kapható patronos, zöld színű gyanta kell, a drogériákban kapható márkás vackok nem érnek semmit. Az elsőt érdemes kozmetikussal csináltatni, utána meg már lehet otthon kísérletezni. Mondjuk az intim gyanta nehezen kivitelezhető, négy kéz kell hozzá, egyedül nem tudod kifeszíteni a bőröd, kenni és lehúzni.

A cukorgyantát házilag elő lehet állítani, pont ellentétesen működik, mint a normál gyanta. Elvileg fájdalommentesebb, azzal egyedül is meg lehet oldani az intim gyantázást. Azonban nehéz eltalálni a megfelelő arányokat, szerencséd van, ha sikerül.

2014. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!