Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak szőrtelenítésre?

Tity kérdése:

Mit használjak szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
A borotvával nagyon nincs gondom mert nekem lábon 1 hétig is jó. Viszont nem szeretném hogy pár év múlva sötétek legyenek ezért nem tudom mit használjak. Epilátort nem szeretnék használni mert drága és azt hallottam hogy piros pöttyös lesz tőle a láb. Szőrtelenítőkrémem van itthon de még nem mertem kipróbálni. Gyantázást nem próbáltam de talán az tűnne jó ötletnek. Meleggyantát vagy hideggyantát ajánlotok lábra? Kozmetikushoz nem szeretnék menni. Otthon hogy oldjam meg a gyantázást?

2014. jan. 2. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthon sehogy.

Egyik barátnőm nagy hévvel elkezdte csinálni,a szőr eltűnt,viszont a bőre egy részét is letépte,úgyhogy ömlött belőle a vér...

2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

#1. ez jó nagy hülyeség!!


17 éves vagyok és már 12 éves korom óta gyantázom a lábam+ karomat egyedül! Semmi nehézség nincs benne és még a bőröm is megvan...


kérdező: tudom ajánlani az X-epilnek a hideggyanta szalagjait szerintem jók és kezdőknek kiválló, de az x-epiles meleggyanta még jobb és ahhoz sem kell kozmetikusnak lenni , hogy tudd használni :)

ha esetleg kérdésed van még írj szívesen segítek :)

2014. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor légyszíves meséld el neki,hogy a bőr ott maradt a lábán.

Igaz,hogy nem voltam ott,de mutatta a nyomát,kérdeztem kozmetikust,azt mondta,hogyha nem jól csinálja,akkor tényleg lehet ilyen,de megszokhattam volna,hogy erre az oldalra csak olyanok járnak akik mindenhol ott vannak és mindent tudnak.Jó neked,hogy nem jártál így,de én inkább bízom abban amit a kozmetikus is alátámaszt mint abban amit te mondasz:)

2014. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A borotválásról keringő hülyeségek tévhitek, ha ez bevált akkor ne változtass rajta, felesleges lenne. A szőr az évek során erősödhet, ahogy az ember idősebb lesz, ennek semmi köze ahhoz hogy borotválja vagy sem. Attól nem lesz még erősebb vagy sötétebb.

Én már mindent próbáltam, nekem a kozmetikus sem tudta a meleggyantát a bőröm sebesedése nélkül leszedni. Én magamnak sem tudom, mert vékony/érzékeny a bőröm. A hideggyanta meg a szőrt sem szedi ki, semmire nem jó. Epilátorom is van, jó fajta, de ettől meg olyan a lábam mintha tele lenne csípésekkel. Szőrbenövéseket is okoz, hiába radírozom naponta. Egyedül a combomon nincs gond vele, ott használom.

A szőrtelenítő krém hatása olyan mintha borotválnád, viszont ezzel károsítod a szervezeted, a környezetet is mivel vegyi anyag.

2014. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én epilátort használok már vagy 4 éve és semmi gondom nincs vele, a piros foltok max. 2 óráig, ha látszanak.. borotvát ne használj, mert tényleg erősek lesznek tőe a szőrszálak, és ha erős lesz akkor sötétebb is, és ez akkor látszik nagyon, ha a bőröd is világosabb. Borotvától majdnem olyan lesz a lábad egy idő után, mint a férfiak arcán a borosta :/ De a gyanta is jó, nem tudom, csak párszor gyantáztam de még megvan a bőröm ;)
2014. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!