Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak szőrtelenítésre?

Mit használjak szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
12/L vagyok. Eddig borotvát használtam, de féltem egy kicsit hogy elvágom magam. Meg ugye az naggyából 1 napig tart. Szeretnék valami mást használni. Anyu azt mondja, hogy a krémek nem jók. Pedig nekem az tűnik a legegyszerűbb megoldásnak. De jöhet bármi más is csak segítsetek!
2009. ápr. 28. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen szerintem elég korai még. De szerintem gyantázd, mert az kb 2hétig kitartott nekem, csak számomra macerás volt, ezért én borotát használok.
2009. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a krémek teli vannak minden vegyi sza*ral, jobb kerülni őket, hátha bőrirritációt okoz!
2009. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

epilátor!

nem macerás,,fájdalmat meg lehet szokni

hintőporral szórd be a lábadat majd menj át rajta epiláotrral,maj dutánna is hintőporozd be!

2009. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az epilátorba van penge?
2009. ápr. 28. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van de az nem vág emg :)

Előző: Hintőpor? Az miért kell? Erről még nem hallottam :)

2009. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem érzékeny bőröm van ,,és a hintőpor nagyon bevált,

én mindehol azt olvastam hogy honalj epilálánál előtte behintőporozik :D gondoltam lábon is kipróbálom és láss csodát nem lett piros ,másnapra meg már nagyon szép volt.fertőtlenit ,meg azt irják hoyg utánna csak hintőporozni kell mert akkor kevesebb tüsző gyullad be,de perfsze vki simán betestápolózza utánna és ugyis elmulik neki a pirosság,,bőr függő

2009. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval epilátort használj szerintem,,

gyantázásnál egy kis rutint kell szerezni,,könnyen véraláfutásos lehet ,és nagyobbra kell növeszteni a

szőrt

epiláláshoz elég ha 2 mm-es aszőr.gondold meg ,avgy kérd ki anyukád tanácsát,,krémet felejtsd el ,,vegyszer ami később jobban beszívódik a bőrbe és káros hatással lehet a szervezetedre nem vicc

2009. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
20:59-es vagyok: Kösziii Szépeen :) Majd én is kipróbálom, mert nekem se vált be eddig semmi majd ez hátha :)
2009. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a gyanta ilyen fiataoknak azért nem jó mert a tépéssel megynúlik a bőr, és később majd nem lesz vmi szép sima bőröd. a szemöldöknél is ezért nem tanácsos gyantával tépkedni mert kinyújtja a bőrt.
2009. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!