Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ha egy...

Szerintetek szép ha egy lánynak mondjuk, fenékig vagy fenék alá érő haja van?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is túlzás, nekem sose tetszett az ilyen nagyon hosszú haj..az már olyan alaktalan, csak lóg. Ismerősömnek volt és ettől a nagyon hosszú hajtól tök szopott gombóc feje volt..aztán levágatta hátközépig érőre, az sokkal szebb szerintem.
2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor szép, ha teljesen egészséges és dús, de ilyet ritkán látni. Ha viszont olyan, akkor nagyon szép tud lenni főleg ha hullámos szerintem.
2014. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Hát, az már szerintem túlzás.


Egyrészt a hajnak is van súlya, így lehúzza a fejtetőn, és tényleg olyan lenyalt hatása van.


Másrészt általában ilyen hajat a "néptáncos" lányokon láttam - nem tudom ezt jobban leírni, és nem sértésnek szánom - de tipikusan az az ápolatlan, nagyon seprűs, szürke-barna haj szokott lenni.

2014. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha a csípőmig ér én megállok majd ott annál hosszabb már csúnya és attól is függ h néz ki h csak úgy lóg vagy van formája
2014. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik fiúként
2014. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mindig ilyen lányról álmodozom!
2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A két véglet az igazán szexi. Vagy fenék alá érő haj (ha tényleg szép és egészséges), vagy tüsi / kopasz :)
2018. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!