Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez vajon jó ötlet? (Festés)

Ez vajon jó ötlet? (Festés)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy befestem a hajam festékkel, aztán egy hónap múlva szinezővel, utána a tövét festékkel, megint színezővel. Vagy a tövét egy fél adag festékkel, pár nap múlva a hosszát színezővel. Szeretném minél kevésbé roncsolni a hajam, úgy tudom a színező csak bevonatot képez, nem hatol be a hajszálba, így nem is roncsolja annyira. Fekete színről lenne szó.

2014. jan. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak színezőt használj, sokkal kevésbé roncsol, és ha megunod csak megvárod még kikopik. A festék meg, áhh...
2014. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy eredetileg szőke vagyok.
2014. jan. 10. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

zzzzzzzzzzz na figyelj! Úgy olvasd, hogy én is feketére festem, tehát nem kritika, mert magamat is kritizálnám:

- a fekete a legkárosabb festék/szinező

- van, hogy a szinező tartósabb, mint a festék !!!!

- dobozos festéket soha ne vegyél

- ha kímélőt akarsz, ment fodrászcikk kereskedésbe és érdeklődj (javaslatom a schwarzkopf - essensity, matrix - color sync)

- ha váltogatod a festéket és a színezőt, több kárt teszel a hajadnak, mert a különböző vegyszerek keverednek (sem szép, sem egészséges nem lesz)

- a jóóóó festék/vagy színező attól is jó, hogy nem kell mindig utána festeni a végét, tehát csak a tövén kell a kémiai behatás. A GAGYI FESTÉKEK GYORSAN KOPNAK ÉS AZ EGÉSZ HAJHOSSZT KELL 3-4 HETENTE UTÁNA FESTENI...na, attól szépen tönkre is megy a hajad.

röviden ennyi

2014. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. 10 percnyire van tőlem egy fodrász kellékes, most dobozost vettem, de akkor váltok. Csak az egyik nő, aki gyakrabban van ott, valamiért nem szimpatikus, és én se neki, úgyhogy ki kell fognom, amikor épp más van. Ha találok jót, akkor tartós színezőt választok. Tapasztaltam én is, hogy a tartós festék kopik, a színező meg alig kopva nő le... akkor már inkább színező, ha lassan kopik, és úgyis átfestem. Annyi a gáz, hogy feltűnő, és nem szép, ha kopik, mert eredetileg hamvas sötétszőke vagyok. Megfogadom, nem keverem akkkor, és keresek olyat, ami kibír 1-1,5 hónapot minimális kopással. Utána úgyis muszáj festeni a lenövés miatt. Arra gondoltam még, hogy egy árnyalatnyit koptatok rajta, és sötétbarnára festem (étcsoki), csak egy árnyalatnyi különbség, de mégis...
2014. jan. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!