Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan valósítsam meg ezt a...

Hogyan valósítsam meg ezt a kertet?

Figyelt kérdés
Ez egy rajzpályázat, illetve festeni is lehet. A feladat címe ,,Az én titkos kertem", de nem csak egy sima kertet kell rajzolni néhány muskátlival, hanem valami olyat, amibe kis történetek vannak belerejtve, olyat, aminek üzenete van. Ti hogyan állnátok neki? Mit rajzolnátok?

2013. nov. 23. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom.

2. Keresnék néhány papírost,cerkát,radírt stb

3. Kertet.

2013. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, miért is hittem, hogy bárki komolyan veszi?
2013. nov. 23. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rajzolj páccal, ha tudsz, mert attól olyan hatása lenne, mintha a papír régi lenne. Rajzolj térben és legyen benne valami, ami felkelti az emberek érdeklődését! Például egy titkos lépcső vagy ajtó, egy félig látszó tárgy vagy valami, ami titokzatos vagy misztikus: a bokor mögül, vagy a fáról lelóg egy sárkány farka vagy hasonlók. Légy nagyon kreatív és merész! Ezt mindenhol értékelik. Remélem nem késtem el a válasszal. 12/L
2013. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!