Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna festékről tudnátok...

Henna festékről tudnátok infot adni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig rendes vörös hajfestékkel festettem a hajam, de egy ideje szeretnék áttérni mindenben a természetes dolgokra.. és láttam, hogy már van vörös henna festék is. Kérdésem az lenne, hogy mennyire vörös aza vörös? mert ettől a szép pirosas szintől nem szeretnék megválni. szóval kb milyenre fogja be a hajat? és mennyi ideig marad benne?

2014. jan. 10. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A henna nem már vörös, hanem csak vörös. Mármint az igazi, eredeti, természetes. A színe attól függ, hogy milyen sokáig hagyod rajta és, hogy milyen színű volt a festés előtt. Minnél világosabb a hajad, annál sötétebb vörös lesz. Ha most vörös a hajad, akkor nem igazán fog rajta látszani. Én évek óta hennázom a hajam, nagyon jó. Eredetileg világosbarna a hajam, és szinte pirosra festette be. Aztán beállt egy szép rézvörösre. Utána viszont, amikor a lenövést tüntetem csak el, nem igazán változik már a színe.

Nem kopik, ha el akarod tüntetni, csak lenöveszteni lehet.

2014. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!