Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Tényleg nem szeretitek...

Csajok! Tényleg nem szeretitek a fehér bőrt?

Figyelt kérdés
Valahogy nem értem ezt a mai divatot. Világosítsatok fel miért szebb szerintetek egy szolis barna bőr mint mondjuk a szép természetes hófehér?
2009. nov. 29. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel,milyen egy fiú bőrének az árnyalata,de ha megtudom valakiről,hogy szoliba jár fiú létére,nem tudok rá többé úgy nézni,mint férfira oO Én sem értem ezt a mai divatot,dehát ez van :( Nem baj,vannak még normális pasik is,nem csak a szolis b*zik
2009. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is vagyok szoli barna. Heti 1x 2x elmegyek szoliba. Szerintem gáz ha olyan a színed mint egy vizi hullának. Nekem nem kéne olyan csaj sem meg pasi sem.
2009. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És te tisztában vagy azzal hogy a heti 2x szoli mit tesz a bőröddel? 10 év múlva 20 évvel fogsz öregebbnek kinézni... nem zavar?
2009. nov. 29. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én lehetek a nagy kivétel, ugyanis nem vagyok goth se semmi mégis imádom ha v.kinek szép fehér bőre van. Lehet hulla fehér is. A barnított bőrű "latin szeretők" valahogy hidegen hagynak:D

18/L

2009. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
engem kiráz a hideg a hófehér bőrtől, sajna ezvan. de a szolis narancssárga bőrtől is. szolizni lehet mértékletesen is, amitől egészséges, ésmég természetes színed is lehet. csak okosan kell szolizni,.
2009. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mind1. En nyaron annyira lebarnulok strandon, hogy egesz evben olyan szinem van, mintha szoliba jarnek:)
2009. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a fehér bőr jön be. állati szexi.

pl a szolis bőr engem kifejezetten taszít!

18L

2009. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb a fehér, nem értem ezt a szoli-őrületet, cigányoznak jobbra-balra, de azért mégis olyan bőr kell nekik mint a vonósoknak!
2009. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik véglet sem tetszeik. Legyen normál. Ne fehér,mint a mentőautó,sem pedig barna,mint ha a telepről jönne.
2009. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Régebben a fehér bőr volt Arisztokrata nőknek is!
2009. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!