Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a fehér srácokat még?

Figyelt kérdés
Mert, úgy veszem észre, hogy az európai nők számára egyre kevésbé vonzóak a saját nemzetük férfitagjai. Az orosz nők szerint az orosz pasik igénytelen kövér alkoholisták, de mondhatni un bloc egész Kelet-európa lányai szeretik a más rasszba tartozó fiúkat, számomra meglepő módon a görög nők mindenféle alacsony ronda szőrmóknak lehordják a görög férfiakat, és kifejezetten ritkán járnak már görög pasikkal, ellenben szomáliai, nigériai, arab, ázsiai srácokkal igen, a skandináv lányokról ne is beszéljünk detto ugyanaz, talán annyi, h ők nem rugnak bele a skandináv férfiakba. Angliában meg pl. pont hogy a fekete lányok zengenek ódákat a fehér férfiakról, sokuknak a szőkék a gyengéik. Az ázsiai lányok is kedvelik az európai fiúkat, az arabokról nem tudok nyilatkozni..és érdekelne Ti hogy látjátok?
2010. szept. 27. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
A városunkba jött egy pár néger azóta az összes csaj az övék akiket meg akarnak kapni......az összes nő ringyó csak ennyi...
2010. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg ne haragudj, de az én barátom magyar. Sose volt más rasszba tartozó barátom. Nem azért, mert rasszista vagyok.

Egyébként meg ha pont egy négerbe szeretnék bele, szerintem az se lenne gáz. Nem hinném, hogy rasszok szerint választunk partnert (biztos van, aki igen, de a többség nevében szólok)

20L

2010. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem semmi bajom a magyar férfiakkal.Csak magyar pasim volt mindig, eszembe se jutna, hogy nekem nem elég jó a magyar. Ez azért elég általánosítás, lehet hogy más országokban tényleg így van, de itt elég nagy népszerűségnek örvendenek a magyar pasik.
2010. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert még sosem volt a környezetetekben más nemzetiségi....
2010. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszból is kitűnik, hogy sokan a külföldiek közül csak kihasználják a lányokat... nemcsak a magyarokat és ez nagyon nem jó, mert mégiscsak nők és tetszik nem teszik, de igenis kiszolgáltatottak és sok esetben naívak is, ami pont kapóra jön egyes embereknek.
2010. szept. 27. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtt, az én környezetemben igenis vannak más nemzetiségiek, többnyire négerek, arabok, mivel ide az egyetemre rengetegen járnak, szóval ha akartam volna már simán kipróbálhattam volna bármelyikkel, de nem vonz.
2010. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez természetesen nem számonkérés, csak érdeklődöm, lehet kedves válaszló, hogy Te nem próbáltad ki, de gondolom mások igen. Mármint a külföldieket..
2010. szept. 27. 23:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Másokat hidd el vonz, gondolom azért ismersz Te is ilyeneket!
2010. szept. 27. 23:59
 9/12 anonim ***** válasza:
A lányoknak általában azok a dolgok jönnek be amikkel lehet villogni. (aranylánc, külföldi barát, bankszámla stb)..
2010. szept. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na mert a magyar férfiaknak nem jönnek be ugye a thai, ázsiai, vagy spanyol lányok, ugye?!
2010. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!