Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a legjobban...

Hogyan lehet a legjobban szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
sok mindentpróbáltam de már másnap újra kinől 2 napot sem lesz szőrmentes a lábam. mit tehetnék ? túl drága dolgokat nem szeretnék ki próbálni . mit ajánlanátok ?

2014. jan. 5. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a gyanta és az epilátor 2-3 hétig sima bört eredményez, akinek lassan nö akár 3-4 hétig akinek gyorsan annak kb 2 hétig de ahogy nö ki akkor sem szúr mivel nincs félbe vágva a szőr mint a borotvánál. Miket próbáltál már ki?
2014. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ivcs ***** válasza:
epilálj vagy gyantázz, mert ezek ritkítják a szőrt, és mivel tőből tépik ki, nem erősítik a szálakat
2014. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a gyantát krémeket és borotvát eddig a gyanta volt a legjobb de másokhoz képest nekem már kb 4-5 nap után újra szőrős volt a lábam
2014. jan. 5. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor nem jól csinálták vagy csináltad. Több száz nöt gyantáztam már de a leg szörösebb gyorsan növö szörű nönek is 1,5-2 hétig sima a lába. kb 2 hét után lehet látni hogy kezd nöni.
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!