Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem dús, kevés hajat érdemes...

Nem dús, kevés hajat érdemes hosszúnak "tartogatni"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 18:43
 1/5 anonim válasza:
ha turelmes vagy es kivarod azt az 1,2,3 evet biztos megno, de hogy erdemes e? hat lehet hogy dusabb lesz ha kicsit megnoveszted, de a szeretnel hosszu hajat akkor erdemes... En most mindig ugy vagyok vele, hogy eldontom hogy megnovesztem aztan meg levagotom, mint most is, es mar ugy megbantam...De most eldontottem h igenis megnovesztem, akarmennyi idobe is telik:)) nekem is eleg keves hajam van, egyreszt mert nagyon hullik, es amugy is... sok sikert, es BOLDOG UJ EVET:))!!!
2014. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Tobb ok miatt sem

1.:még kevesebbnek tunik,ha hosszú

2.:hülyén néz ki (nekem speciel egy hajléktalan nő jut róla eszembe)

3.ha hagyod megnőni nem fog sűrűsödni viszont ha gyakran vágod akkor valamellyest igen

2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Persze nem azt mondom,hogy legyen tök rovid nem kell,hogy az legyen ha nem szeretnéd,de vállig éronél ne nagyon legyen hosszabb és az is legyen lépcsőzetesre vágva

2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vékonyszálú a hajam és mindig hosszú volt. Tény hogy sűrűnek nem fog tűnni ha megnő és az is igaz hogy vállig érőnek, lépcsőzetesen vágva dúsabbnak tűnik, de lehet nagyon szép hosszún is.
2014. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem térdig érö hajam van és se nem hullik se nem vékonyodik söt szerintem a hosszú hajnál nincs szebb
2014. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!