Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan fodrász aki azt...

Létezik olyan fodrász aki azt csinálja a hajammal amit kérek és nem önkényesen levágja?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta növesztem a hajam és csak valami fazont szeretnék .Idáigi tapasztalataim az,hogy tök mindegy mit szeretnék,vagy hogy még képet is viszek arról a frizuráról amit kérek tuti hogy nem úgy csinálja meg ://// Valaki ismer egy tapasztalt fodrászt aki még a divattal is képbe van?(Budapest környéke)
2014. jan. 3. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy létezik,csak jól bujkál:/

Én 2 évig növesztettem,mindenki ajánlgatott egy fodrászt,hogy milyen jól dolgozik,vittem neki képet,"igen,simán megtudom csinálni",valami hasonlót össze is hozott,csak éppen laza 15centivel volt rövidebb mint amit akartam...

2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
NAAA EEEZ AZ!!!!Nekem is mindig ez volt!!Tiszta elegem van ebből meg abból is hogy kb 4 éve nem merek elmenni fodrászhoz mert én hosszú hajat akarok nem pedig vállig érőt :S A fru fru vágásról meg aztán ne is beszéljünk mert az még kiborítóbb... Magamnak meg rohadtul nem tudom levágni!HEEEELP:D
2014. jan. 3. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig annyit vág, amennyit kérek, mondjuk nagyon egészséges a hajam is, szóval 1-2 centitől többet nem is kell vágni :) Sajnos nem Budapesti :/ De a lényeg, hogy vannak, akik annyit vágnak.

Amúgy attól mert elviszel egy képet és ő levágja úgy, ahogy a rajta lévő csajnak van még természetesen máshogy fog állni a hajad :) hiszen mindenkinek más a hajtípusa, máshol vannak a forgói, máshol dúsul a haja stb.

De tényleg léteznek ezek a gyorstalpalós kétbalkezes szerencsétlenségek is, akik nagyon e tudják szúrni :/

2014. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze,de jó lenne ha végre találnék egy fodrászt aki megtudná valósítani az "álom hajat" (:
2014. jan. 3. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne is mondd :( volt egy kedvenc fodrászom, de külföldre ment, azóta se találok normális fodrászt, pedig ő tényleg annyit vágott, amennyit akartam..

Jövőhéten megyek egy újhoz, akit ajánlottak, ha beválik, megírom:D már előre félek tőle :-/

2014. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesten mész fodrászhoz?
2014. jan. 3. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Naa (: ha beválik akkor szólj!!Sok sikert hozzá! (:
2014. jan. 3. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem:)
2014. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tesómnak pont az ellenkezőjével volt a baja. Derékig érő haja volt, és ilyet akart:


[link]


Egy fodrász sem akarta egyből levágni, szinte az összes "előbb csak vállig, aztán meglátja, hogy akarja-e tovább". Ez milyen logika? Kap egy hajat, amit nem akar, és gondolkodjon, hogy akarja-e, amit akar???


Aztán találkoztam egy fodrásszal, aki pont azt mondta, hogy a magyar nők mennyire nem mernek rövid hajat hordani, és hogy így nem tud kreatívkodni. Na, ő egyből levágta neki, és pont olyanra, amilyet akart. Azóta már pixie hajat is csinált neki.


Az a baj, hogy ő is külföldre készült, nem tudom, hogy végül kiment-e.

2014. jan. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!