Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam szerintetek...

Levágassam a hajam szerintetek vállig érőre? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, így is tetszik végülis, de gondolkodtam valami változatosságon.

Ilyen most: [link]

[link]


(eredetileg hullámos, már-már göndör, sötétbarna)

És ilyen lenne: [link]


Próbáltam eldönteni, de nem tudtam.



2013. dec. 29. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2013. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kibontva hordod, akkor persze, próbáld ki, de ha össze szoktad tűzni, akkor azt a rövidebből nem biztos hogy tudod.
2013. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, de csukd be a szád. Vagy orrsövény ferdülésed van hogy a szádon szeded a levegőt? Mert igy elég málé száj vagy.
2013. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatod. Ha tényleg olyan hosszú a hajad mint az első két képen, és olyat szeretnél mint az utolsó képen van, akkor az nem nagy különbség, egész gyorsan visszanő.
2013. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a második képen a lány haja, én biztos levágatnám.
2013. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vágatnám le, mert nekem jobban tetszik a hosszú haj, de, ha neked meg a rövid tetszik jobban, akkor vágasd:D
2013. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a második.. már-már elgondolkodtam, hogy én is levágatom.. Pedig már két éve növesztem :-D


Egyébként tényleg nincs sok különbség, ha megbánnád, hamar visszanő :-) Bár szerintem nem fogod megbánni. A vállig érő haj praktikus, könnyű a kezelése, és a legtöbb embernek jól áll.

2013. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú haj jobban tetszik, de lehet jobban állna neked a rövidebb. Így ezt kép nélkül nehéz lenne eldönteni. Kérdezz körbe a barátaidnál, rokonoknál.
2013. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 éve nekem is volt vállig érő hajam, (szintén hullámos/göndör), de sose nézett ki úgy, mint a képen. Csak akkor, ha mosás után hagytam megszáradni, de másnap reggelre már mint a szénakazal, mert minden áldott nap elaludtam.

Persze lehet, hogy te nem fogod, de nagyon rossz úgy ébredni mint aki egy hete nem fésülködött.

Most, hogy 15 cm-el hosszabb, sokkal könnyebben kezelhető.

Meg szerintem sokkal szebb a hullámos haj ha hosszú. :)

Szóval én a helyedben növeszteném.

De ha szeretnéd és jól áll, próbáld ki a rövidet.

2013. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, annyit még hozzá tennék:

még egyszer megnéztem a képeket, és tényleg nem sok a különbség. Inkább most vágasd le, mint mikor majd derékig ér, mert akkor már 'a szívedhez nőtt", meg nagyobb az esélye hogy megbánod.

2013. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!