Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek egy ilyen,...

Mi a véleményetek egy ilyen, vállig érő hajról? Levágassam? Hogy lehet ezt hordani?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Olyasmi a fejformám és az arcom is mint neki. Most hosszú a hajam. Szerintetek levágassam? Hogyan lehet egy ilyen hajat hordani?


Köszi!


14/L


2011. jún. 17. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
EZ olyan, mintha egy hurkapálcára rátőztek volna egy golyót. Amúgy szerintem ne vágasd le, bár jó lenne látni, hogy is nézel ki.
2011. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nincs fazonja csak lógicsál. Nekem oviban mindig ilyen volt a hajam, meg általánosban is.
2011. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Másodiknak: Én is általánosba járok... :)

2011. jún. 17. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is oviban volt ilyen hajam. :D

Szerintem azért nem túl jó, mert nem nagyon lehet variálni azon kívül, hogy beszárítod vagy begöndöríted. Összefogni sem lehet, ilyenkor meg csak melegíti a nyakat.

2011. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le! Amúgy ezt a hajat össze lehet öfogni [de csak nagyjából mert kicsúszik..] xD meg hátra lehet tűzni, belehet göndöríteni, kilehet egyenesíteni, belehet nagyjából fonni is.. x D lehet két kis copfot csinálni : D
2011. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vágass frufrut, de a hajad hosszából ne vágj, fesd ki hozzá magad, mint Kleopátra. Szerintem így lesz jó.
2011. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, levágatom... :D
2011. jún. 17. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy általános iskolás nehogy kifesse már magát. A vegyszereket ráérsz még később magadra kenni.
2013. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!