Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok szőke vállig...

Mit ajánlanátok szőke vállig érő, töredezett, hullo hajra?

Figyelt kérdés
a ricinus olaj se hozott nagy változást, simitom minden hétvégég de használok hővédő sprayt. valami kezelés vagy mi segitene h dusuljon, nőjön.. cs inkább tömött legyen mint ritka

2013. dec. 27. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nagyon vasalgasd! Az nagyon árt neki, nagyon tördeli a végeit! A hővédő spray sem megoldás sajnos erre! Nálam ugyan ez a helyzet, vállig érő szőke hajam van és az Istennek nem akar nőni már jó ideje... Leszoktam a vasalásról, csak ha valami alkalom van, és kicsinosítom magam akkor megesik hogy kivasalom, de tényleg nagyon árt! Szedek vitamint is, meg kb másfél havonta kicsit vágok le a végéből.
2013. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Borotvát.
2013. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# 1: hát kb énis akkor simitom mikor kimegyek a haverokkal, de az nagyon max egy héten 1-2. amugy nálam a vitaminnal az a gond h hizlal, s no hát az nekem nem szükséges :|
2013. dec. 27. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:

A heti 1-2 alkalom rengeteg vasalás szempontból.

Ha nem akarsz hízni, se vitamint szedni akkor étkezz egészségesen. Rengeteg zöldség, sovány hús, némi gyümölcs és minél kevesebb kenyér. Igyál sok vizet. Ez másképp nem megy, ha nincs vitamin a szervezetedben akkor a hajad hullani és törni fog.

2013. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasalással állj le!Én is vasaltam majdnem kb. 9 hónapig folyamatosan igaz hővédő nélkül , de olvastam h nem sokat használ.Most ennek iszom a levét. Növeszteni akarom a hajam , de a törés miat nehezen nő. Elmentem hogy a fodrász levágja a végét ami törött volt meg lépcsősre vágta h máshol se legyen töredezett de az se használt nagyon sokat. Én most egy új teljesen profi módszerrel egyenesítem a hajam és ez nem tördeli. Plusz hajápolókat teszek rá. Vasalás helyett válaszd inkább a körkefés megoldást. Hajad hosszának megfelelően válaszd ki a körkefe méretét és félig szárítsd meg a hajad. Aztán mindig feltekersz egy tincset és húzod lefele. Nekem teljesen jól működik. Amúgy a hajam pont mell fölé ér. ha nem akarod még jobban tönkretenni leállsz a vasalással!!!
2013. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pontosan igy szoktam száritani :p már évek ota, lehet előbb miota simitom
2014. jan. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!