Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostatok már hajat csak...

Mostatok már hajat csak balzsammal, sampon helyett?

Figyelt kérdés

Nekem eszembe se jutott volna ilyet csinálni, de ma kényszerből ki kellett próbálnom. Anyuék tegnap elutaztak és elvitték az egész flakon sampont és csak ma este vettem észre hogy nincs másik. Vasárnap este már nem tudtam venni, hajat meg már muszáj volt mosni, úgyhogy kitaláltam hogy megmosom balzsammal. Rettenetes eredményre számítottam, mivel a balzsam nem arra való és mosás közben ugye nem habzik egyáltalán, így gondoltam nem is tisztít semmit. Aztán öblítéskor éreztem hogy ugyanúgy "csikorog" a hajam mint sampon után. De szárítás után ért csak az igazi meglepetés, olyan gyönyörű lett a hajam mint kb még soha, teljesen ledöbbentem. Gyönyörű, puha, fényes, hidratált lett. Egyáltalán nem szálkás, száraz a vége sem, nem száll. És a tartása sem rosszabb egyáltalán mint sampon után, sőt! Ha ezt tudtam volna akkor már korábban elkezdek balzsammal hajat mosni.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2013. dec. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose. Mindig samponnal mostam hajat, balzsamot meg azért használom, hogy ne legyen szénaboglya hajam (göndör és száraz hajam van).
2013. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exem egyszer a balzsamommal mosott hajat, mert mellényúlt, és rossz flakont fogott meg.

Olyan volt utána a haja, mintha 1 hete nem mosta volna, és tocsogna a zsírban. Kissé ideges volt, nem értettük, mi történt. Aztán mikor mostam a hajam, akkor vettem észre, hogy mennyi hiányzik a balzsamból, és akkor esett le, mi volt a baj :D

2013. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mostam,nekem is olyan volt mintha legalább 1 hete nem mostam volna hajat
2013. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mostam, és olyan mintha semmit sem csináltam volna vele. Lelapult, zsíros hatású, undorító... :D
2013. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert nekem csodaszép a hajam. Igaz én szilikon mentes, könnyű balzsamot használtam és nagyon-nagyon sokáig öblítettem.
2013. dec. 29. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
én balzsamot egyáltalán nem használok,mert csak zsírossá teszi a hajat. Igaz,hogy hajmosás utána szép,de eltelik egy-két nap és ronda,zsíros lesz a haj. én kétszer mosom meg samponnal,és hajpakolást rakok rá és 3-4 napig a hajam nagyon szép marad!
2013. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, sosem fogom elfelejteni. Nyár vége volt, már 4 napja alig aludtam, és rengeteget melóztam (gyümölcsöt szedtünk). Az utolsó nap már olyan voltam, mint egy élő halott. Na, de másnap első tanítási nap, a hajam zsíros, a fejem izzadt, szénaboglya a hajam, meg kell mosni. Megörültem, hogy ott van a kád szélén a sampon, mondom keresni sem kell. Megmostam a haja, érdekes volt a tapintása. Na akkor újra, még egy öblítés. Leöblítettem mégegyszer, megtöröltem és gyorsan megszárítottam. Még mindig valami más volt, de már nem foglalkoztam vele.

Másnap reggel éreztem, hogy olyan mintha meg sem mostam volna a hajam, azt leszámítva, hogy a vége szállt mint a fene. Akkor láttam meg, hogy az ott a balzsam volt, nem pedig sampon.

De egy jó kis balerinakonty mindig segít, így kevésbé volt feltűnő a helyzet. :D

2013. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél évig mostam azzal, van egy ilyen módszer rá, ha angolul rákeresel, hogy CO vagy conditioner only method, akkor tudsz olvasni róla. Kevés balzsam alkalmas rá, mindenképp szilikonmentes kell, valami nem olajos. Működik egyébként, tisztítja a hajat.
2013. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy mostam meg, semmi különös. Ugyanúgy tisztította a hajam, szép fényes volt, és egy nappal korábban látszott zsírosnak, de még nem volt zsíros, csak jobban lelapult és "zsírosan" fénylett. Egyébként is használok balzsamot, csak a hajvégeimre, mert töredezésre hajlamos a hajam.
2014. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!