Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajam hogyan nőhet gyorsabban?...

Hajam hogyan nőhet gyorsabban? Van erre valami jó sampon vagy praktika, amivel joban nő?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj Revalidot 2-3 hónapig,nekem használt.
2013. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nisim Fast sampon, 1 hónap alatt nolt tole a hajam. igaz csak 1,5 cm t, de figyelembe véve azt hogy már 1,5 éve egy miliméterrel sem lett hosszabb, nagy teljesítmény:) Mindennap, vagy majdnem mindennap kell használni, pár percig hagyni kell beszívodni a fejborbe a sampont.
2013. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kipróbálom :)
2013. dec. 26. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondom a tapasztalataimat, hátha segít valamit. Próbálom a legbeváltabb módszereimet felsorolni. Egyébként derékig érő hajam van(mostmár..).


Jelenleg a Schauma Fito Koffein sampont, balzsamot használom. ( [link] Nekem bevált. Rengeteg babahajam van, amióta használom, a leghosszabbak már a vállamig érnek.


Egy ideig használtam a Panthenol habot is, hajmosás előtt nedves hajra, fél órára kentem a hajtőre, illetve a teljes hajra. Szép, egészséges, puha volt tőle a hajam. Azt nem tudom, hogy nőtt-e tőle valamit, de az ápoló hatása bebizonyosodott.( [link]


Kizárólag vaddisznó sörte hajkefével fésülöm a hajam, mert nem töri, fényes lesz tőle. Nagyon szeretem, amióta használom, már nem utálom a fésülködést. Bár kicsit sokalltam az árát, mindenképpen jó befektetésnek tartom. Soha nem tupírozom a hajam, állítólag nagyon töri.


Hajvitamint is szedek. Sok mindent kipróbáltam már, most a Dm-ben kapható Das Gesunde Plus hajvitamint szedem, eddig talán ez vált be a legjobban. Ami még pozitívum, hogy hajmosás közben alig hullik ki pár szál, előtte meg az egész ház az én hajammal volt tele.. 1000 Ft körül kapható.

[link]


Ricinus olaj: Próbálkoztam vele, de nem tetszett, nagyon rossz volt kimosni a hajamból, illetve a hajam színe vörösesre változott tőle, aminek nem túlzottan örültem. A szempillámmal viszont csodákat tett, tehát hajra is biztosan jó, ha van türelme az embernek.

Én vasalom a hajam, rendszeresen. Ehhez hővédőt használok, és alacsony hőfokon vasalok. Hajvégápolót is használok. Soha nem szoktam hajat szárítani, mindig a levegőn hagyom megszáradni, bár ez kicsit sok idő, amióta ennyire hosszú a hajam. Egyébként a fodrászom javasolta, hogy soha ne töröljem a hajam, hanem nyomkodó mozdulatokkal nyomjam ki belőle a vizet. Általában 10-15 percig rajta is hagyom a törölközőt, így az magába szívja a felesleges vizet.


2-3 havonta mindig vágatok belőle, akkor is, ha a fodrász szerint nem szükséges. Ez nem feltűnő, és sokkal jobb, mintha fél év múlva 5 centit kellene belőle vágni.


Nekem ezek a módszerek maximálisan beváltak, bocsi, hogy ennyire sok lett, még lehetett volna több is, mivel az évek során nagyon sok mindennel próbálkoztam. Remélem segítettem vele.


21/L

2014. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágass belole 1, 2 havonta. En is igy jártam meg. Azt hittem nekem nem nol tovább a hajam, csak lapockáig. A franmcokat, mindig levágattam pont azt az 1-2 cmt amit nolt. Nagyon kell vigyázzni a hajvégekre, lehetoleg használj vmi jó minoségu hajvégápolot. Szilikonost!!! A végeit sose szárítsd. Csak alkalmakor vasald, ha nagyon szukséges. A Nisim Fast sampontol tényleg gyorsabban nol a haj. Masszirozd naponta a fejborod. És a fodrászhoz csak akkor menj ha nagyon muszály.
2014. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!