Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás balzsammal lehetséges?

Hajmosás balzsammal lehetséges?

Figyelt kérdés
Olvastam itt is, hogy balzsammal is lehet hajat mosni, mert abban is van annyi tisztítószer, amennyi kell a hajnak. Nem akartam ma hajat mosni, de nagyon száraz volt ,ezért bevizeztem és bebalzsamoztam (szilikonmentes, természetes összetevőkkel, amennyire ez lehetséges :P). Amúgy sosem balzsamozom a tövét, de úgy gondoltam, holnap úgy is meg lesz mosva rendesen, hát most jusson oda is. És nagyon durva, olyan mintha rendesen samponnal mostam volna meg. Nekem nagyon zsíros hajam van, 2. napra már elég csúnya, ma meg 5. napos volt. És egyáltalán nem zsíros. Nem olyan mintha samponnal mostam volna, a hajam sokkal tömöttebb, sűrűbb. Nem húzódik a fejbőröm se, pedig minden hajmosás alkalmával szokott kicsit vagy nagyon. Próbálta ezt már valaki?

2012. dec. 29. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Leírnád, melyik ez a balzsam? Nekem is zsíros hajam van, próbáltam sokmindent, ami bevált, azt meg már nem kapni.

Köszi.

2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam már, terveztem is kipróbálni. Melyik balzsamot használtad?
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Baleás szilikonmentes koffeines. Illetőleg van Alverdém is, azzal is ki fogom próbálni jövő héten.
2012. dec. 29. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapig mostam így hajat, nem használtam sampont, és tényleg működik. Az a legfontosabb, hogy szilikonmentes legyen, és ne nagyon legyenek benne olajok. Én 2 külön balzsamot szoktam használni, egyet a fejbőrre, ez mindig valami könnyedebb volt (a Nivea Straight&Easy volt a kedvencem, de nem nagyon lehet már kapni, ezért is hagytam abba ezt a fajta mosást, mert nem találtam hasonlóan jót akkor), és egy szintén szilikonmentes, de olajosabbat a hosszára (Fructis tápláló ápolás). Teljesen jó volt így, senki nem tudta volna megmondani, hogy nem samponnal mostam hajat. A másik ok, amiért abbahagytam, az az volt, hogy nagyon drágák a balzsamok, ehhez meg rengeteg kellett, mert nagyon hosszú és dús a hajam.
2012. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ááááá utolsó, köszi, hogy itt vagy :))) és mik voltak a tapasztalataid ezzel kapcsolatban? Jobb/rosszabb, mintha rendes samponnal mosnád? Vagy semmi különbség?
2012. dec. 29. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak balzsammal mosok hajat :-)


Amikor egyszer-egyszer elfogyott, és kénytelen voltam sampont használni, már azonnal észrevettem a különbséget: egy samponos hajmosás után is sokkal szárazabb, szálkásabb a hajam.

2012. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:46 vagyok. :)

Mindig jobban hidratált volt a hajam, nem száradt ki, nem szállt, fényes volt. Sajnos kicsit hamarabb zsírosodott, de nem sokkal. Kókuszolajat is használtam mellette.

2012. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!