Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden nap maszirozom a...

Ha minden nap maszirozom a fejbőröm akkor lehetséges hogy gyorsabban nől a hajam?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már ? Én igazából ugy olvastam egy hajnövesztő lány naplójában :)
2012. dec. 11. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap szoktam, sőt használok rá hajszeszt, arra is azt mondják hajat növeszt, de nem igaz, ezek tök hülyeségek, orvos mondta, hogy semmitől nem nő jobban, mert ez genetika, nem lehet gyorsítani a hajnövekedést.
2012. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és nekem bevált :) Minden reggel és este 10-15 percet masszíroztam. És még a fejfájásomon is sokat segített :) Egyébként 0,5-1 centivel nőtt többet az átlagosnál. Szerintem egy próbát megér :)
2012. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: sokat olvastam a hajnövesztésről, és a többségnek valamilyen szinten bevált vagy a maszirozás vagy éppen egy hajnövesztő szer :) de persze van olyan eset is, mikor nem segit, nem mindenki egyforma :)amugy köszi :)

Második: köszi a választ :)akkor szerintem ugy fogom csinálni ahogy leirtad..az a fél vagy egy centi is valami :)

2012. dec. 12. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
ez engemis érdekel, egyébként hogyan masszírozzátok a fejeteket? :-) mármint olyan mozdulattal mintha hajatmostok?
2012. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én igen, csak hosszabb ideig, tegnap kezdtem :)
2012. dec. 14. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem.nő,hanem zsírosodik tőle
2012. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!