Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem középhosszú kicsi hullámok vannak benne, de azt nem hullámoknak nevezném ha nem össze vissza hajtincseknek.Azt szeretném kérdezni hogy mit tudnék vele kezdeni hogy puha és rugalmas legyen de saját otthoni összetevőkből.Én 3 hete voltam fodrásznál és lenyírta ami el volt töredezve,és most már nem szeretném vasalni ha nem szép hosszúra hagynőljön meg . És azt szeretném kérdezni hogy hogyan hordja a hajam , hogy ne csak szétengedve legyen mert az már unalmas .. meg az összefogott haj is... segítenétek? Meg milyen gyorsan nőll így a hajam vagy mit tegyek rá (otnon által elkészítettet alapanyagokkat)és mit tegyek rá hogy mosás után ne legyen ilyen(oroszlán haj xD) ? a válaszokat minél előbb ha lehetséges :)..ja és kicsit hullámos legyen.
2013. dec. 21. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Szerezz be egy jó fajta balzsamot! én nekem is ez volt a gond egy évvel ezelőtt,de azóta sokkal puhább és fényesebb a hajam és a hajvasalót se vettem elő mindennap mert jól nézz ki így természetesen is lágy hullámokkal :D és nem szénakazal :) már 2 éve a Garnier avokádós balzsamot használom ez olyan 500-600ft, és ne próbálkozz otthoni csodaszerekkel,mert olyanok nincsen akár mit is mondanak :D inkább vegyél egy jó terméket mint hogy otthoni cuccokat pakolj a hajadra.
2013. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!