Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve ennek a "haj stílusn...

Mi a neve ennek a "haj stílusnak"?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=UixMrw0rjWk&feature=related

Hogy mondjam el a fodrásznak, hogy így vágja? Az enyém is fokozatos, 3 fokozat van benne, de ezen a két felső közt kisebb a távolság. Így nem lapul a fejére a haja.

Ha tudtok ehhez hasonló frizura képeket linkelni megköszönném, mert én nem találok... :S


2009. nov. 25. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

scene haj? azok is ilyenek kábé.

vidd el a videót a fodrásznak mobilon vagy valami:D

2009. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Á, hülyének nézne...XD
2009. nov. 25. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
tépett haj
2009. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oldalfrufrtut akarsz és tépje meg a hajadat. :D mondd meg neki... de sztem kevés esély lesz rá, hogy jól csinálja. :/ (tapasztalat)
2009. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is mobilon vigyél képeket. en is ugy szoktam és a fodràszom majdnem ugyanojanra megcsinalja. keres go0gle-ban saucy, emo, scene hajakat. sztem hasonlòak.
2009. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért nézne hülyének?:O:O a fodrásznak az a dolga h olyan hajat vágjon neked amilyet szeretnél, meg keress olyan fodrászt aki vágja ezeket az új stílusokat mert én angy nehezen találtam csak mindig csak olyanok voltak akik tudtak max 5 formát és azokat ajánlgatták
2009. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!