Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mostok hajat?

Hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés
Főként lányok? és a két hajmosás között használtok valamit? Pl szárazsampont? 18/L

2013. dec. 15. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hetente, közben szárazsampon.
2013. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kedd, csütörtök, vasárnap, és nem használok semmit:)
2013. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerda és vasárnap, hajmosás után hajvégápolót. Közben nem használok semmit, néha a hajvégápolót.
2013. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában 3 naponta, néha 2. Sajnos zsírosodik. Ápoló sprayt és hajvégápolót használok a mosások között, mosáskor balzsamot. Lehet megint teszek egy próbát a szárazsamponnal, mert nem rossz, de nekem mindig fakó és szürkés lesz tőle a hajam (fekete amúgy, természetes).

24/L

2013. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én is mostanába próbálok kevesebbszer hajatmosni, hogy ne zsirosodjon annyira 4-5 naponta mosom, és szárazsampont használok, és nagyon szeretem :) csak jól el kell dolgozni, hogy ne látszódjon :D
2013. dec. 15. 21:43
 6/12 anonim ***** válasza:
kb 2 hetente, közben szárazsampont egyszer
2013. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 naponta. Nekem nem a zsírosodás a problémám, hanem enyhén hullámos hajam van, éjszakára befonom hogy szép legyen, és olyan 3 nap után már összevissza állnak a hullámok, nem néz ki jól. Ha itthon vagyok és max. a boltba ugrom le (pl. most vizsgaidőszakban :D), akkor hagyom tovább is.

Néha az első tincseim zsírosodnak, akkor használok szárazsampont, de nem kell mindig. Hajvégápolót mosás után szoktam, de ha nagyon szárazak a hajvégeim, teszek később is.

2013. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3
2013. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-4 naponta, nem használok közbe semmit. Ha lusta vagyok megmosni de randa akkor fújok rá ilyen mattítót hogy ne tűnjön zsírosnak de még aznap este megmosom.
2013. dec. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heti egyszer szoktam, közben nem használok semmit.
2013. dec. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!