Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret gyógyszertől meddig...

Sotret gyógyszertől meddig rosszabbodott az arcotok és mennyi idő után kezdett el szebb lenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak rosszabbodott.Ráadásul kiszőrösödött az arcom amit utána 200 000 ft-ért rakattam rendbe.Remélem neked nagyobb szerencséd lesz.
2009. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nem szőrösödött, jesszus xD

1ből javult kb 2hét után, már semmi baja a bőrömnek rendbetette, csak száradtam mindenhol:)

de megérte:)

2009. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a sotret-et nem tudom ki a franc találta ki, egyáltalán kinek jutott eszébe izotretionin-nal kísérletezgetni. Mindenesetre csak keveseknél éri el a kívánt hatást, ráadásul fájdalmas mellékhatások árán. Barátnőm is szedi, de a fájdalom mostmár(kb 1 éve(!) szedi) felülkerekedett a hiúságán, mert kb annyira ki van száradva a szája, hogy ha vmi hozzáér, felszisszen, és nem csak a szája, de az ajkai alatt és fölött is van ilyen száraz, piros csík. Engem egyáltalán nem zavar (így ismertem meg), de látom rajta, hogy fáj neki. Mondta, hogy következőnek mondja bőrgyógyászának, hogy akkor ezt most ő abba is hagyná:D

Szóval ha Neked sem javul max, de nagyon max egy hómapon belül, szerintem nem érdemes tovább kínoznod magadat. Kevés ember szervezete tolerálja ezt a hatóanyagot.

2009. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nővérem 1 bőm és én is szet szedtem, no mellék hatás, tiszta bőr lett az eredmény:) én elégedett vagyok
2009. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is azt szedtem...csontfájdalom volt az egyetlen mellékhatás,(a fejfájást leszámítva,de azt kilehet bírni)

És nekem tökéletesen helyrejött..pedig nagyon csúnya volt az arcom,hátam...ne kapart...a hegesedésre nagyon hajlamos a szedése alatt...első héten nagyon csúnya lett,még az a pattanás is kijött rajtam,ami szerintem nem is léétezett,sok helyen:D:Dde utána folyamatosan javol...ne menj vele szoliba...(am meg nem mindenkinél jelentkeznek mellékhatások,és nem ugyanúgy reagál rá minden ebmer szervezete:))

2009. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2-3 hónapig rosszabbodott, utána viszont teljesen elmúltak. Immáron 1,5 éve szedem, és remélem lassacskán abba tudom hagyni úgy hogy nem jönnek vissza.

Volt egy válasz feljebb a szájszárazsággal kapcsolatban, erre egyszerű a megoldás.: szőlőzsír. Nekem már az elején mondta a bőrgyógyász hogy ez lesz és mindig legyen nálam. Egy lépést sem tudok tenni nélküle, egyfolytában kenni kell a számat, de megéri szerintem.

2010. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a baj, hogy amig szeded szép lesz az arcod, de ha abbahagyod, ugyanúgy (vagy még jobban) kijönnek a pattanások, mint a szedés előtt. Sajnos ez az én tapasztalatom... :(
2010. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Xebay válasza:
Én szedtem 1 hónapig most 2 hónapja hagytam abb egyéb okok miatt nema gyógyszer miatt és nem jöttek ki ujak nem lett rondáb amugy se volt olyan hu de ronda 1 hónap allatt=2 szemem allat teljesen elmulasztotta jobb arrészememen is illetve a hátamon is javult.a homlokom nem vészes nem volt száradás
2011. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!