Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányunkat 1 hete...

2 hónapos kislányunkat 1 hete műtötték az Országos Kardiológiai Intézetben. Ma rosszabbodott az állapota. Volt-e már valaki hasonló helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lyukas szívvel született, és az egyik lyuk miatt érszorítót kellett tenni az egyik érre, ami a tüdő felé megy, mert a légzése nagyon magas volt. Múlt hét szerdán műtötték, jól sikerült a műtét, teljesen jó volt minden eredménye, tegnap már szopizott is.

Ma közölték, hogy folyadék van a szívburokban, és most felvitték az intenzívre.

Nagyon idegesek lettünk, már arra számítottunk, hogy nemsokára mehetünk haza, erre megint egy rémhír!

Nekem a kórházzal kapcsolatban is vannak most már fenntartásaim.

Járt-e már valaki hasonló helyzetben?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 24. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Nekem a kisfiamat 2 hónaposan katéterezték ott. A kórházzal kapcsolatban ne legyenek fenntartásaid hidd el nagyon jók! Ha valami pici aggály is van benned kérdezz az orvostól vagy az intenzíves nővérektől ők nagyon aranyosak. Én teljesen kétségbe voltam esve és nekünk nagyon sokat segített, hogy az orvosok bíztattak minket és elmagyaráztak mindent. Ki műtötte a kicsidet?

2010. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!nincs tapasztalatom,ezért bocs,hogy írok,de olvastam a kérdésed és :SOK KITARTÁST,ERŐT,ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!
2010. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Imádkozz!Isten segítsen benneteket!
2010. aug. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak szeretném megkérdezni, hogy van a babátok!? Remélem már jobban!
2010. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogy vagytok? Minden rendben?Minket kedden fognak műteni és érdekelne a tapasztalatod.Nagyon izgulunk.
2010. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos megvolt a műtét, már egy hónapja itthon vagyunk. Azóta volt már egy kontroll, és holnap is megyünk (2 hetente kell). Eddig minden rendben van hála istennek. Szépen fejlődik a kicsi.

Estére azonban mindig nagyon nyűgös, alig bírja ki a fél8-as fürdésig, és mostanában elég nehezen (sírva) alszik el. De az éjszakát végig alussza, hajnal felé kel fel enni, aztán megint csucsu.

1 éves korában (vagy 10-12kg-nál) lesz a következő műtét, amitől nagyon félünk, de egyenlőre a most-ra koncentrálunk.

Nektek milyen műtét lesz?

2010. szept. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!