Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kell hajat...

Blugyblagyblugy kérdése:

Milyen gyakran kell hajat mosni ahozz hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
erre nincs szabály. Olna ygakran mosd amikor szükséges, van akinek ez 2 naponta van van akinek egy héten egyszer.
2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én ugy tudtam hogy minden nap egészségtelen vagy kétnapontta.
2013. nov. 22. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Minden nap mosom és semmi baja. Sőt úgy tudom, hogy az USA-ban is mindenki minden nap mossa. Nem tudom, honnan jön ez a lükeség, hogy nem lehet minden nap megmosni. Ennyi erővel fürödni sem lehetne minden nap, nem?
2013. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni dolog, az igényeidnek megfelelően kell ápolni a hajad. Én heti 3x mosom babasamponnal, egyesek szerint ez már sok, én viszont pont jónak találom. Szép hajam van, és nem csak szerintem :) ritkán járok fodrászhoz, a végei nem igénylik a gyakori vagdosást, mert nem is töredeznek. Én úgy gondolom, hogy a mai világban már olyan koszos, büdös környezetben élünk, hogy rá vagyunk kényszerülve arra, hogy igenis gyakran mossuk meg. Ez lehet heti 1 alkalomtól akár mindennapi is, tőled függ. Ha neked naponta kényelmes és nem okozott eddig problémákat, akkor nyugodtan csináld így tovább. Azt szoktam mondani, hogy ha valami bevált, akkor csak azért ne váltsunk, mert hirtelen divatba jött valami más.
2013. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!