Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elcseszte a fodrász a...

Ha elcseszte a fodrász a hajamat, mennyi idő múlva lesz újra jó?

Figyelt kérdés

16/l

3-szor voltam életemben fodrásznál,utóbbi 2 alkalommal ugyanannál a nőnél,mert azt hittem,hogy másodszorra is jó lesz a hajam.(Elsőre egy puccos helyről úgy jöttem ki,hogy mintha nem is csináltak volna vele semmit...)De többé fordászhoz nem megyek,az biztos.


Lépcsőket vágott bele,ezzel semmi gond.Nincsen dús hajam,de nagyon jól meg tudott ¸¸állni˝ tetszett,csak a lépcsők már kivesztek belőle nagyrészt,azokat akartam most visszavágattatni.De a hajam valahogy kevesebb lett sokkal,mint volt,mintha nagyo beleritkított volna.A fejem tetején alig van haj,pedig idáig a fufrum,ami ide-oda csapható volt és dús,nagyon jól kompenzálta ezt,de valahogy a ritkítás miatt ez is eltűnt.A hajam gyengének és elesettnek tűnik,és még rövidebb is,sokkal.


Mikor lesz újra normális?



2013. nov. 15. 19:31
 1/2 anonim válasza:
ha tudnál linkelni a hajadról képet az jó lenne. én is ebbe a cipőben járok ..még nyár végén a fodrászom úgy kiritkította a hajam h alig akar visszanőni ..sztem a hajadtól függ fél év-egy évet mondtak nekem is :/ sajnállak
2013. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Használjatok hajnövekedés serkentő samponokat hallottam hogy attól hamarabb nől még babahaj is.:)

Schauma fekete,zöld színű koffeines

Subrina recept strong hair.

Esetleg ricinus olaj :) Az is olyan mint az előző kettő csak természetes.

2013. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!