Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, a fodrász iszonyat...

Segítség, a fodrász iszonyat elcseszte a hajam! Hogy növesszem vissza minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Váll alá érő hajam volt, abból kb. valami ilyesmit akartam:

[link]

Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy iszonyat sokakat vág le belőle a fodrász, de ő persze nyugtatott, hogy nem lesz rövid, jól fog az kinézni. Pedig borzalmasra sikerült, most kb. vmi ilyesmi hajam van:

[link]

Csakhogy nekem ez rohadtul nem áll jól, mert elég kerek arcom van + iszonyat vékonyszálú a hajam... Ráadásul hátul borzasztó rövidre lenyírta (kb. 2centi lent), még a barátomnak is hosszabb...

Borzasztó sz.rul érzem most magam... Ráadásul nemsokára tablófotózás... Mit tegyek, hogy minél gyorsabban nőjön?

18/L


2009. okt. 17. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Türelem. Én kitalálnék valamilyen stílust neki amivel föl lehet dobni. Pl máshogy fésülöm, választom el vagy itt-ott picit feltupírozgatom. Próbálkozz, mit lehet kihozni belőle.
2009. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ezen nincs nagyon mit feldobni, olyan rövid lett... Tupírozni amúgy is tupíroznom kell, mert iszonyat lapos, és anélkül még rosszabb... Sajnos nem olyan a fejformám, mint Victoria Bechamé, neki jól áll az olyan rövid is, nekem egyáltalán nem.

De annyira még talán nem is zavarna, ha éppenséggel nem jövő hónapban (2-3 hét múlva) lenne a tablófotózásom...:( Úgy fogok rajta kinézni, mint egy bohóc. Előről szimplán duci a fejem, ha kicsit oldalra fordulok, meg olyan mint egy gomba... Sehogy se jó:(

2009. okt. 17. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor lehet, hogy meg kéne kockáztatni egy másik fodrászt, aki beleoperál valami hozzád illő formát abba a hajba. Valami kis frufru szerűséget... Nem tudom.
2009. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van frufru is. És sajnos ebbe már semmit nem lehet beleoperálni, annyira rövid... Hátul teljesen csutka rövid, mint egy fiúnak, oldalt kb. szájig-állig ér, de csak legelöl, ahogy megy hátra, egyre rövidebb...:(
2009. okt. 17. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
póthaj...
2009. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tablófotózásig már tényleg csak a póthaj hozna látványos változást...

Egyébként pedig masszírozd rendszeresen a fejbőrödet (ettől élénkül a vérkeringés, és jobb lesz a hajhagymák tápanyag ellátása). Masszírozhatod úgy is, hogy közben Vitanol-C hajszeszt, csalánfőzetet, vagy égett bőrre való Panthenol spray-t használsz (ezt gyógyszertárban tudod beszerezni).

Amúgy őszintén sajnállak, mert én is jártam így: Victoria Beckham-ből Katie Holmes lettem...

Válts fodrászt!

2009. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek, nekem 14 évesen rontotta el a hajam a fodrászom, de nekem olyat vágott, mint egy 60 éves vénasszonynak. Szintén alul rövid volt.

Csak a póthaj segíthet.

Nekem 1 év kellett még elfogadható lett a fejem.

2009. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem is elég vénasszonyos, nem pont olyan, mint a 2. képen, csak hasonló, elöl hosszabb, hátul csutka rövid, csak nekem nincs ilyen jól megcsinálva, mint Victoriának, meg igazság szerint nincs is ilyen jó fejformám, nekem elég kerek, pufi az arcom(vékony lány létemre), nagyon gagyin nézek most ki...:(

A póthaj meg hát... drága sajnos:(

2009. okt. 18. 23:09
 9/9 Izééékeh11 ***** válasza:
51%

nekem is tegnap ilyenre vágta nővéem a hajamat -.-"

a fufrumbe szerencsére nem vágott bele,az megmaradt hosszunak,viszont a hajamat azt olyan brutálisan levágta hogy iszonyatosan ratyin nézek most ki ... mint akit lef*stak kb :DD

leghátul nekem is olyan mint a fiúknak,aztán jön egy 2 cm-el hosszabb rész és onnantól tök egyenes :'D

nagyon bénán áll :S és hnap meg még ígyis kell mennem suliba :O legsziwesebben levágnám a fejemet,még úgyis szebb lennék xD

13Ł

2011. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!