Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesten hol van olyan Brasil...

Pesten hol van olyan Brasil Cacau-s tartós hajegyenesítést csináló fodrász aki 10. 000ft alatt megcsinálja, jóra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó is legyen, meg jó is? Hát ilyen a mesében létezik. Esetleg nézz szét vidéken, de ott sem lesz annyival olcsóbb, hogy megérje az útiköltséggel együtt. Inkább szánj még rá néhány ezer forintot, vagy élj nélküle, mert ha valami olcsó, annak oka van.
2013. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy normális helyen 15-30 között mozog az ára és normálisan megcsinálják (15-ét kb egy vállig érő átlagos hajat csinálnak meg, az én hátközépig érő hosszú egészséges hajamra 35-öt mondtak) akkor hogy várnád el hogy 10ért megcsinálja valaki jóra? Ne legyél már hülye. Nyilván megvan az oka hogy ennyibe kerül
2013. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Erika.Kelemen válasza:

A fodrászom csinál ilyet, de azt tudom, hogy nem olcsón. Ha jól emlékszem 30 ezer körül van a hosszú haj kiegyenesítése. Ha gondolod kérdezd meg tőle az nem kerül semmibe:) A Ferenc körúton dolgozik, de a honlapján megtalálod az elérhetőségét. www.hajcentrum.hu

Sok sikert!

2013. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Idrill válasza:
Én most tervezem megcsináltatni a jövő hónapban. A fodrászom munkadíja félhosszú hajnál 5500 Ft, a keratin ára pedig fix. A kezelés ára attól függ, mennyi szert vesz fel a haj. Ezt pedig nem tudják előre megmondani. 17000 és 22000 közé saccolta a fodrászom.
2014. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!