Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vichybol melyik a leghatásosab...

Vichybol melyik a leghatásosabb dolog hajhullásra férfiaknál vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

vagy pedig errol mit gondoltok?


[link]


2013. nov. 14. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne tudni mi okozza a hajhullást. Amíg ezt nem tudod addig azt sem tudhatod hogy kell kezelni. Nekem egyszer hullott csomókban a hajam, arra herbavita hajszeszt használtam minden nap, azóta nincs gond. Ez DM-ben kapható. De nyilván ha valami belső gond van akkor ez nem sokat segít. Menj orvoshoz.
2013. nov. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

voltam ket orvosnal is mar vele...de nem kezdtek vele semmit.



Az elsohoz korpasodas ellen mentem es a hajhullasra h tudna.e segiteni, irt fel korpasodasra Belosalic folyadekot es azt mondta h majd ezutan johet a hajhullas..

Mentem vissza egy honap utan es mar 12 fele ertem oda sulibol vegre eltudtam jonni hamarabb es mar nem fogadott azt monta h mára o mar vegzett.


A masik orvos:Adtak szórólapot egy ket hajszerről amit azt mondtak kiprobalhatok.Azt mondtak ez ellen nincs mit nagyon tenni hogy sokaknal elo jon.(De nem vettem meg oket mivel olvastam h ezek csak atmenetileg hatnak..)


Szerintem a stress okozza. Fosulis vagyok,24/F


Ezt szedem [link]

de ...meg mindig stresselek,keveset alszok.

2013. nov. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!