Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizes hajra lakkot érdemes?

Vizes hajra lakkot érdemes?

Figyelt kérdés
Sokan mondták h száraz hajra érdemes , de nekem fürdés után amikor megtörlöm törölközővel akkor néz ki a legjobban , meg amit szeretek h amikor kicsit nedves százszor könnyebb formázni,belőni . Szóval érdemes lenne így csinálnom vagy nem?
2013. nov. 13. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hosszú és göndör hajam van (fésülködni sosem szoktam csak megrázom és úgy néz ki mintha a fodrásztól jöttem volna...) és úgy szoktam csinálni, hogy miután megmostam alaposan megtörlöm és utána jó alaposan mindenhol "bekenem" hajhabbal...miután megszáradt a tincsek egybe maradnak és úgy néz ki az egész mintha vizes lenne...emellett hajlakkot is rakok rá (még szintén vizes állapotban), de csak úgy, hogy lehajtom a fejem! ;)
2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ . Megfogadom :D
2013. nov. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!