Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A samponokat/balzsamokat...

A samponokat/balzsamokat megszokhatja a haj? Ha igen érdemes váltogatni a márkákat a megelőzés érdekébe?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig másikat veszek, mert először örül neki a hajam, aztán megszokja, és már nem hat. Van, hogy csak 2-3 flakon után, vagy hogy korábban megszokja. De ha neked nincs ilyen problémád, akkor nem kell váltogatni. Apám pl. évtizedek óta WU 2-zik, anyám meg Head & Shoulderst használ és ők nem váltanak.
2013. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is kb 3 havonta váltogatom a termékcsaládot:) Nem érzem utána már a wow hatást mint az elején ápolásban,plusz mindig ki jön valami új amit ki szoktam próbálni.
2013. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy megszokja. Szerintem inkább csak megunják az emberek, és azért váltanak. Olyan előfordulhat, hogy a samponban vagy balzsamban lévő anyagok (pl. szilikon) lerakódnak a hajra, amitől már nem lesz olyan szép, száraz és fénytelenebb lehet. Ezt viszont lehet azzal orvosolni, hogy csinálsz egy "tisztítómosást" egy szilikonmentes, szulfátot tartalmazó samponnal (a Baleának van direkt ilyen "tief-reinigung" samponja), utána pedig használod tovább az adott termékeket.
2013. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 31. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!