Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsíros a homlokom?

Miért zsíros a homlokom?

Figyelt kérdés
Pár hete folyton zsíros a homlokom. Máshol nem csak a homlokom és ott ilyen kis pattanásaim is vannak amit igaz csak nagyon közelről lehet látni de van amikor 1-2 nagyobb lesz és akk v 4-5 napig piros. Máshol nincs pattanásom és nem is zsíros a bőröm. Ez mitől van? Miért csak a homlokommal van ez? És mit lehet ellene tenni?
2013. nov. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemi hormonok termelődése. Most alakul ki a bőrtípusod ha csak a "T" vonalban zsíros és a többi helyen száraz akkor ápold vegyes bőrre való arcápoló krémmel. A drogériákban lehet kapni Garnieres készítményeket a pattanásokra, én ezt a termékcsaládot használom.

15/L

2013. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ha tini vagy,,,
2013. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 16 vagyok. Köszi!!
2013. nov. 14. 14:41
 4/4 anonim válasza:
75%

Szia!

Velem is ez volt!

Én elég hanyagul fürödtem,aztán rájöttem hogy a fürdés jó,azóta tusfürdőmániás lettem! :D

Szóval rendesen fürödtem és azóta száraz már a homlokom!:)

2014. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!