Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A homlokom zsíros, az arcom...

A homlokom zsíros, az arcom pedig száraz. Vmi arclemosó v krém?

Figyelt kérdés
Tudtok vmi olyan arclemosót, arctejet, bármit, ami ténylegesen használ, és megakadályozza az arcom csillogását? De vmi olyat szeretnék, ami máshol nem szárít, mert az arccsontomnál viszont nagyon száraz a bőr :S
2010. febr. 3. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel:Clean&Clear Deep Action

Este:Nivea Beuty arclemosó+éjszakára hidratáló krém :)

2010. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat,ami kevert bőrre való.Ez fel van tüntetve a termékeken.Én Garnier arctisztítókat használok,nekem is kevert a bőröm.Ha megyek vhová az Avon mattító púderét használom,ezt a problémás részekre kell felvinni.
2010. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem kérj tanácsot szakképzett kozmetikustól!Ő biztosan a bőrödnek megfelelő terméket be tudja neked szerezni megfelelő árral is.Pusza
2010. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. ugyanez a problémám. mostanában azt csinálom, hogy használom az arctisztítót (jelenleg garnier pure-t). Utána T vonalban hintőporral bepúderozom az arcom persze csak vékony rétegben, így a zsíros csillogás eltűnik (reggel 6tól d.u. 2ig simán kiszokott tartani ha csak le nem mosom, egyébként arra a rétegre szoktam mattító alapozót is rakni ha sok időm van :P), a többi helyen pedig sima arckrémmel bekenem, hogy puha maradjon a bőr.
2010. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. febr. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!