Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időközönként lehet...

Mennyi időközönként lehet használni élesztős pakolást és mennyi idő után várható javulás?

Figyelt kérdés
A bőröm eléggé zsíros, még télen is, pattanásos és mitesszeres. Az élesztőt meg is enném, ha az használna, de hányszor kell egy héten enni?
2009. nov. 16. 19:26
 1/3 anonim válasza:

Sztem az élesztő evőse írtó nagy hülyeség, legalábbis egy embert se tok mondani akinél ez bevált.Csak saját magadat "kínzod" evvel.

Inkább pakolásokat próbálj meg. pl:élesztő+szódabikarbóna+ 1 csepp víz

2009. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ki is próbáltam, de mennyi idő múlva várható javulás? Heti egyszeri használat elég?
2009. nov. 17. 16:04
 3/3 anonim válasza:
hát azért többször is meglehet 1 héten,1 alkalomtól semmi nem nagyon változik.jah és sztem nap 1szer bőven elég mert rendesen kiszárítja az arcod és nagyon fájni fog utánna.
2010. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!