Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a sötét barna hajam....

Utálom a sötét barna hajam. Kicsit világosítani szeretném,14 évesen korai lenne?

Figyelt kérdés
A szüleim megengednék csak nem tudom h ilyenkor egy fodrászatban mit szoktak csinálni ? mármint leszívják vagy befestik? :) előre is köszönöm
2013. okt. 27. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

igen korai!

micsoda problémák istenem..

2013. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

leszívja

talán tényleg korai,ha csak pár árnyalatot akarsz világosítani rajta akkor inkább próbáld ki a bio módszereket(különböző öblítések,pakolások) mivel a szívatás elégé tönkre bírja vágni az ember haját

2013. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó ez most lehet hülyén fog hangzani de minden nap kb sírok amiatt hogy h nézek ki. ez most nem sajnáltatás meg semmi..csak jó lenne ha ezen tudnék változtatni:) de azért köszi a választ
2013. okt. 27. 00:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, csak az a baj, hogy utána más miatt fogsz sírni, hogy túl nagy az orrod, vagy túl kicsi a szemed. Inkább magadban tisztázd előbb ezeket a dolgokat.
2013. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. köszi már nagyon sok módszert kipróbáltam de semmit sem ért :(
2013. okt. 27. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen árnyalatot akarsz, mennyivel világosabbat, mert a fodrászoknak vannak olyan festékeik is amik 1 lépésben világosítanak is valamennyire, nem feltétlen kell leszívni. Viszont jól gondold meg, mert egy hajfestés nem tesz csodát, és ha később nem tetszik az eredmény még egy vagyont ki is dobsz az ablakon... Szerintem korai, maximum ilyen 8 mosással kijövő bemosó sampont engednék ilyen idősen a gyerekemnek(ha lenne), de az meg nem világosít.
2013. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A világosítást nagyon meg kell fontolni, főleg, ha hosszú a hajad/alapból vékonyszálú/sokkal világosabbat szeretnél (csúnya lenövés+technikai határok)

Fontos a jó szakember, a megfelelő ápolás, igényesség. Persze nem tudni, milyen színt szeretnél, mert én szőkét pl nem javasolnék ( én alapból közép-sötétszőke hajam 1 év szőke festés után tönkrement, ráadásul az eredetit visszakapni kb lehetetlen) Ha világosabb barnát szeretnél akkor is nagyon körültekintően kell festéket választani, mert a bolti barna festékek 80%a feketére fest...De a fodrászattal tutira mehetsz.

Korainak csak akkor korai, ha nagyon természetellenes árnyalatot választasz, vagy nem tolerálják a sulidban.

2013. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1-2 árnyalattal szeretnék világosabbat ami még nem olyan feltűnő. A suliban szerintem nem lenne gond mert már elég sok lánynak láttam h festve/melírozva van. (nem azért csinálnám mert "menő" és sok mindenkinek van és hogy ne ki maradjak ).
2013. okt. 27. 02:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az egeszet befesteted, akkor havonta ujra kell festeni, mert csunya a lenoves. Szerintem probald ki az ombre hajfestest, ott nem kell olyan gyakran ujra csinalni, nem csunya, ha leno, de megis szep vilagos a vege, szepen keretezi az arcot.
2013. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerinte nem a hajszíned miatt látod magad csúnyának. Ideje elgondolkodni.
2013. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!