Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. napon barnázás mitől lehet?

14. napon barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bromochriptint szedek napi 1/2 szemet,szilveszterkor egy napot kihagytam!Ettől lehet ez vajon?Decemberben volt inszeminációm,de sajnos 24.én megjött (2 napig tartott)! Most várom a köv.mensit,hogy elkezdjék a stimulációt!De nem értem már a saját szervezetemet,ilyen még sosem volt :-( Most már 3 napja tart ez a maszatolás!A klinikán ahová járunk,azt mondták,jók a hormoneredményeim,nincs gond!Azt sem értem a bromo-t miért kaptam!Nálunk a férjemmel van egy kis gond!

2012. jan. 8. 17:23
 1/1 anonim válasza:
köztes vérzés... ha rosszul szeded be a gyógyszer akkor előfordulhat, de ezt elvileg a gyógyszer leírásában is megtalálhatod
2012. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!