Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinél van barnázás?

Mindenkinél van barnázás?

Figyelt kérdés
nagyon sokat olvasok itt és érdekelne h ez barnázás ez törvényszerű vagy van olyan kismama, anyuka akinél nem volt?
2011. dec. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, mint ahogy semmi sem a terhesség alatt.

Én sem barnáztam.

2011. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat
2011. dec. 30. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű, nekem csak az egyiknél volt
2011. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam sem volt. A barnázás vagy van, vagy nincs. Ha van, akkor vagy egészséges, vagy bajt is jelezhet.

Az én dokim anno megmondta, mikor először mentem hozzá, hogy barnázás és vérzés esetén menjek hozzá azonnal, majd ő megmondja, baj van-e. Ismerősöm szintén barnázással ment dokihoz, neki azt mondták, várjanak kicsit, mert lehet hogy baj van, de lehet hogy nincs. A barnázás olyan ami nem mindenkinél van, és nem is feltétlen természetes. De bajt sem feltétlenül jelent, azért dokihoz mindenképp menni kell, mert nem tudhatod, nálad mi lehet.

2011. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, nem volt
2011. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 10 héten, utána jól belázasodtam, dokik szerint is valami vírus bolyongott bennem az okozta, de végül semmi rosszat nem okozott a babában. Én rosszul voltam tőle (a vírustól, nem a barnázástól) vagy egy hétig.
2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-8 hét között barnáztam mindegyiknél, jól rám is jött a frász mindig, és soha nem lett semmi baj. De van aki nem barnázik.
2011. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!