Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n barnázás lehet...

11. dpo-n barnázás lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Tegnap volt pár csepp a bugyin, amit egész nap enyhe mensi-szerű görcs kísért. A gyenge görcs megmaradt, de csak néha jön elő rövid időre (2-3perc), a barnázás már nincs. Kb. 4-5 napja szurkál, feszül a hasam, és van hogy erősen szédülök. Elképzelhető hogy az a beágyazódás volt? 8-10.e környékére nem várom:)
2012. jan. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól. De ha 11. dpo-n vagy, akkor már 7-8 környékén kellene megjönnie. Vagy neked mindig hosszabb a luterális fázisod?
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a hónapban volt hasonló, csak az ovuláció utáni 5. és 6. napon, de a 6. napon a hőm is leesett, aztán azóta újra magasan van. Én reménykedem, hogy nem csak a hormonok játéka, hanem baba van a dologban, de nekem ehhez hasonló eddig egyetlen ciklusomkor sem volt.


Van esetleg görbéd? Abból okosabb lenne az ember...

2012. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló szurkolok hogy babád legyen:)

nincs görbén, igazából nekünk ez az első hónap hogy próbálkozunk, még nem csinálok ilyeneket.


Nekem kicsit hosszabbak szoktak lenni. Az az igazság, hogy nekem a decemberi elmaradt (előtte november 10-én jött meg), valószínűleg stressz miatt, mert az orvos semmit nem látott, mondta hogy próbálkozhatunk mert egészséges vagyok. Úgy hogy most nem tudom mikor kéne pontosan megjöjjön, de azt tudom, hogy 23-a körül volt ovuláció, azt szoktam érezni, és akkor együtt is voltunk, meg előtte is egy nappal...éppenséggel sikerülhetett is. Csak most ezért a nem tudom,hogy mikorra várjam pontosan. Mikor lenne érdemes tesztelnem szerintetek?

2012. jan. 4. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 11-12. napon volt barnázás. A 14. napon már egyértelműen pozitív volt a Corax teszt. A 16-on a Clear-on már erősebb volt a terhességi csík, mint a kontroll :)
2012. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14. dpo-n reggeli vizeletből már érdemes tesztelni. Ajánlom a clearblue-t, az elég hamar ki szokta mutatni. Majd írj, ha lesz eredmény. Drukkolok!
2012. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is lehet az. Nekem már a nemvárt előtt 4 nappal kimutatta a Lilly teszt halványan és nem reggeli vizeletből. Aztán fokozatosan napról napra erősebb lett a csík. :) drukkolok neked, majd ird meg mi lett :)
2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baba volt a dologban?
2023. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!