Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

most először növeszthettem meg a hajamat, jelenleg a tarkóm alá ér kb 3 centivel. ilyen hosszú soha nem volt viszont az a gondom hogy este megmosom reggel tök szép, kivasalom és mire végzek a suliban már olyan mintha 2 hete nem mostam volna meg, zsíros, összeálló... rendszeresen összecsomósodik, amikor kiakarom fésülni hátul egy pici csomóba elakad a fésűm de könnyen ki is szedem a csomókat.

A másik gondom az az hogy nagyon nagyon hullik, régen festettem de már több mint egy éve nem, hajlakkot hajhabot is csak különleges rendezvényekre használok de csak egy picit.

Kamilla vagy tojás sampont használok.


olyan szinten hullik hogy ha most 2 ujjal közrefogom a fejem bal oldalán lévő részt és végig húznám rajta gyengéden az ujjaimat akkor 4-5 szál tuti kijön.


amíg rövidebb volt szép dús volt most mért kezdett el hullani??


azt ne mondjátok hogy le kell vágatnom mert kislánykorom óta arra vágyom h megnőjön lapockáig!


2013. okt. 19. 11:31
 1/1 sztrecskó ***** válasza:
szerintem a hajhullásod nem normális, menj el vele dokihoz. ő majd ad tanácsot a többire is.
2013. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!