Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Felnyírt hajúak", ti gondolko...

"Felnyírt hajúak", ti gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés

Felnyírattam a hajamat (úgy ahogyan most divat), de nem tudom, hogy ha megakarom növeszteni, akkor mit csináljak vele hogy ne nézzek ki hülyén....hogy az egyik oldal tök hosszú hajam van a másik oldal meg csak alig van hajam.

Szerintetek mit csináljak...van esetleg ötletetek.

UI.: Nem, nem bántam meg hogy felnyírattam......csak elgondolkoztam, és nem tudom h mit csináljak MAJD ha visszarakom növeszteni.



2013. okt. 17. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Középválaszték és, akkor eltakarja a rövidebb oldalt. Ha ez nem jön be, akkor várnod kell amíg kb a füledig ér és eltudod hátra csatolni és olyan, mintha csak oldalra fésülted volna a hajad.
2013. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobd arra az oldalra a hosszú részt, és eltakarja
2013. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz egy szett csatos hajat kb 7000Ft-ért az eBayen és kiegészítheted. A választékot meg átteszed a másik oldalra vagy középre
2013. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm már a növesztő fázisban tart, mert megunta és máshova tette a választékát és egyáltalán nem látszik, hogy fel van nyírva neki.
2013. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam, hogy ugye most ott van a választékom, ahol fel van nyírva, na és majd átcsapom ilyen szélre, másik oldalra. Próbáltam már, és eltakarja, szóval szerintem az lesz.

Vagy ha éppen rövid hajat akarok majd, akkor levágadom hozzá :D

Sok mindenkit ismerek, akik már visszanövesztették, és nem látszott nekik közben se :)

2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, remélem majd nekem sem látszik ha megunom. :/ :)
2013. okt. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!