Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vörös haj tényleg nem nyerő...

A vörös haj tényleg nem nyerő a fiúknál? Érdemes lenne befestenem?

Figyelt kérdés

Természetes vörös hajam van,kb. ez az árnyalat: [link]


Kiskoromban sokszor megkaptam,hogy répafej,pumukli stb. de nem nagyon foglalkoztam vele.Engem sosem zavart a hajszínem,sőt én szeretem.De sokszor hallom,hogy az emberek előítéletesek a vörösekkel,és a fiúknak nagyon nem tetszenek a vörös lányok.Ez igaz?Érdemes lenne megpróbálkoznom egy barna árnyalattal?A szemem amúgy zöld,a bőröm pedig fehér.


2013. okt. 15. 03:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

a természetes vöröst szeretik.


a pirosast, égő élénpirost, tüzpirost nem.

2013. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Úristen, nagyon szép hajszíned lehet!! Be ne festesd! Az eredeti vörös haj ritka, szerintem nagyon szép. Ha vörös hajam lenne, leszarnám ha nem lenne pasim, akkor se festetném be! :D Ha meg valaki nem szeretne a hajszíned miatt, az meg olyan is...
2013. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Biztos nem gondolod komolyan,hogy egy ilyen színű hajat átfestetnél!!!!!!!!!!!Kb egész életemben ilyet akartam!(Marad a festék):)
2013. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nekem világos vörös a hajam engem is csúfoltak hívtak aminek akartak! Vöröske, piroska stb. Szerintem a vörös haj különleges.És még hogy nem jön be a fiúknak? A legtöbb fiú a sulinkban arra kéri a barátnőjét hogy festesse a haját vörösre! A vörös haj úgy szép ahogy van. Semmi értelme megrongálni holmi hajfestékkel.
2013. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Aranyosak vagytok :D Akkor így marad :) Kedves 5. válaszoló,miért a szőke,barna vagy fekete szőr nem fúj?Amúgy sem vagyok szőrös mert mint a legtöbb nő,én sem hordok hónaljkutyát.
2013. okt. 15. 18:02
 16/20 anonim ***** válasza:
a természetes vörös a kedvencem, és a zöld szem, fehér bőrhöz nagyon jól passzol!
2013. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, a vörös nekem sokkal fújabb. de a szőke is az. és sosem hallottam még olyanról, hogy a fiúk kérnék a barátnőjüket, hogy fessék a hajukat vörösre, vagy egyáltalán bármilyenre:D mondjuk mi mást lehetne olvasni egy ilyen kérdésnél, minthogy a világ összes pasija titkon a vörösökre gerjed.
2013. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sztem ne fesd be, főleg ne barnára :) az olyan unalmas. a vörös viszont ritka, és dögös is sztem :D nekem nagyon bejönnek a vörös hajú, zöld szemű csajok :)


és amúgy tényleg sokan befestik vörösre, és tényleg van aki kifjezetten a vörös hajú nőkre gerjed. szóval lehet hitetlenkedni, de így v an.

2013. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
unalmas:DDD remélem nincs kék farmerod.
2013. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ne fesd be:) akik szeretnek, azokkal foglalkozz, akik meg elítélnek a hajad miatt, azokkal ne ;) a Föld embereinek csak kb. 4%-a vörös hajú, tehát... nagy kincset kaptál, és vigyázz rá:) aki emiatt megszól, az csak irigy rád
2013. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!