Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vörös haj tényleg nem nyerő...

A vörös haj tényleg nem nyerő a fiúknál? Érdemes lenne befestenem?

Figyelt kérdés

Természetes vörös hajam van,kb. ez az árnyalat: [link]


Kiskoromban sokszor megkaptam,hogy répafej,pumukli stb. de nem nagyon foglalkoztam vele.Engem sosem zavart a hajszínem,sőt én szeretem.De sokszor hallom,hogy az emberek előítéletesek a vörösekkel,és a fiúknak nagyon nem tetszenek a vörös lányok.Ez igaz?Érdemes lenne megpróbálkoznom egy barna árnyalattal?A szemem amúgy zöld,a bőröm pedig fehér.


2013. okt. 15. 03:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon különleges vagy. Én maradnék a helyedben vörös. Sőt, még régebben volt is egy vörös hajú lányokért rajongó oldal. Szóval nem vagy hátrányban.
2013. okt. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

valakinek bejön, valakinek nem, de az összkép számít.

sztem is különleges és érdekes a természetes vörös.

2013. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Őszintén cserélnék veled egy ilyen természetes hajszínért.Más festékkel próbálja elérni ugyanezt.
2013. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Grielean válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy a természetes vörösek nagyon kelendőek a fiúk körében, személyes véleményem is az, hogy egy vörös hajkorona kék vagy zöld szemmel igazán gyönyörű tud lenni! :)

Van, akinek bejön ez a hajszín, másoknak meg nem, de az biztos, hogy nagy általánosságban nem lehet azt mondani, hogy a fiúknak nem tetszik.

23/f

2013. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
szerintem semmi különleges nincs benne. egyáltalán. annyira nyerő, mint bármilyen más hajszín. vagy talán kicsit kevésbé. nem is a haj miatt, de nekem pl rögtön az jutott eszembe, hogy esetleges vörös szőrök...kicsit....kicsit olyan fuj.
2013. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld átfesteni a hajad, hallod!? :)

Maradj önmagad és az meg hülyeség, hogy nem nyerő, sőt nagyon sokan imádják is, ha egy lány ilyen, köztük én is. Ez nem jelenti azt, hogy jobb, vagy rosszabb lenél másoknál, de nem tartozol a nagy átlagba ezzel a külsővel, az biztos.

2013. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vörös hajam van (bár nem eredeti, de mindenki azt hiszi). Soha nem volt senki előítéletes velem és a pasiktól is bőven kapok pozitív visszajelzést, szóval nem hiszem, hogy bárkit is bármilyen hajszín hátráltatni tudna.
2013. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne fesd be! Szerintem nagyon szép :)
2013. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, de nagyon szép lehet a hajad, irigyellek érte, én sajnos átlag barnának születtem, mit nem adnék ezért a hajért!

A fiúk meg nem a hajszínt nézik, hanem a külsődön is van ezer dolog, ami számít, pl. milyen az arcod, az alakod, ha már a hajad akkor a hossza, de igazából az összhatás a lényeg (plusz a belső, ha már itt tartunk).

2013. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Komolyan befestedtnéd, csak mert valaki szerint a pasiknak nem tetszik? Oh, lányom, lesznek még később gondjaid. A pasik ízlését le kell fosni. :D
2013. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!