Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy normális...

Mit tegyek, hogy normális színe legyen a bőrömnek?

Figyelt kérdés
Rondán barnultam le, és most ocsmány a bőröm... ilyen sárgás is..mivel fehéríthetném ki?? (szoliba biztos,hogy nem megyek!!!) nagyon fontos lenne, annyira csúnya így..nem tudom miért..:S és olyan rossz, mert nézem, és minden ismerősöm sokkal fehérebb, én meg még mindig ilyen barna vagyok... pedig nagyon fehér a bőrőm..
2009. nov. 9. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoliban barnutál le csúnyán? Én a helyedben leradíroznám az egész testem,meg elvileg a citrom fehérít..csak az kifogja szárítani.
2009. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél bőrfehérítő krémet. Igaz, ezek a termékek nem olcsók, de kifejezetten erre a problémára valók. A nagyobb cégek mind csinálnak ilyet pl vichy, oriflame, bioderma. Ugyan van az oriflame-nél is, de ha jársz kozmetikushoz, akkor tőle is érdeklődhetsz, amúgy meg érdemes gyógyszertárban venni, mert azok hatásosabbak (igaz, drágábbak is, de csak egyszer kell megvenni)

2009. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam szoliban.


De nincs valami, amihez nem kell fehérítőszer?

2009. nov. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!