Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyáltalán nem nő a hajam,...

Egyáltalán nem nő a hajam, bármit csinálok vele. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a hajam (akárhogy ápolom) nem nő. Egy évvel ezelőtt használtam a ricinus olajat, de ha 10 percnél tovább volt a hajamon akkor csomókban hullott utána, tehát abba kellett hagynom, mert több kárt csináltam mint hasznot. A kókuszolajat is használtam (attól kevésbé hullott), de nem láttam semmi változást, pedig a pakolásokat nem 1 hónapig csináltam rendszeresen. Szedtem a Revalid kapszulát, utána olvasgattam és láttam hogy sok embernek semmit sem csinált a hajával, csak a körme nőtt gyorsabban tőle, velem is ez volt a helyzet. Elszedtem a Revalidot aztán a dm-nek a hajkapszuláját kezdtem szedni (még mindig szedem, mert nemrégen kezdtem el). Még nem látok változást.. Fogalmam sincs mitől van ez. Nem vasalom a hajamat, nem szárítom, hagyom, hogy megszáradjon magától. Nem szoktam göndöríteni. Használok rá hajvégápoló olajat. Egészségesen táplálkozom, mert tudom hogy nagyban befolyásolja ezt az étkezés is. Akkor mit csinálok rosszul? Elvagyok keseredve nagyon, mert én is szép hosszú hajat szeretnék, de sehogy sem tudom elérni. Most körülbelül a mellemig ér és hátközépig megszeretném növelni. Bocsánat, hogy hosszú lett, csak gondoltam leírom, hogy mivel próbálkoztam eddig. Köszönöm előre a segítségeteket!

2013. okt. 8. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés mértéke egyénenként eltérő lehet. Ha mindig is lassan nőtt a hajad, akkor ez genetika.
2013. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágatni milyen gyakran szoktál? Egészségesek a hajvégeid, vagy töredezett a hajad?
2013. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen...Vágatni mennyi időközönként szoktad ? Mert ha ritkán az nem a legjobb választás... Én vágatom minden hajfestésnél,ez kb olyan másfél havonta van. De csak nagyon kicsit vágatok mindenhol a végéből. Régen én sem hajszárítóztam,mostanában rászoktam megint,és hajat is vasalok naponta,2 naponta... attól függ hova kell mennem.Mégis elkezdett szépen nőni a hajam,és egészséges is. :) A haj is olyan mint a szőr...Most lehet hülye példa,de minél többször borotválkozol,annál sűrűbb lesz a szőr,és annál gyorsabban fog nőni .... Hajnál dettó... :)
2013. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szoktam menni fodrászhoz 3 havonta körülbelül. Éppen azért nem vasalom, mivel annyira vékony szálú a hajam, hogyha egyszer kivasalom azonnal látszik..a vége szétnyílik és ilyen fehér..tehát látszanak a törések..ezért is nem vasalom, Viszont most egyáltalán nem törött.
2013. okt. 8. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy ma próbáltam ki ezt kávés hajpakolást, azt mondják az is serkenti a haj növekedését. Na majd meglátjuk mi lesz
2013. okt. 8. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kicsivel sűrűbben vágatnám,mint 3 hónap,és hidd el megerősödik :)
2013. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem az allaton haj spre segitett
2013. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!