Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 évid vasaltam a hajam, de...

1 évid vasaltam a hajam, de már leálltam. A hajam vége viszont szétnyílik, bármit csinálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Használok hajvégápolókat, nem segítenek... folyamatosan vágom a szétnyíló végeket, de ez sem valami hatásos.

viszont levágatni nem szeretném a haja,, évek óta növesztem.

házi praktikák érdekelnének leginkább... meg tapasztalatok.

Előre is köszönöm.


2009. nov. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem fogsz örülni, de le kell vágatni. legalább a végeket egy kicsit. ami egyszer "kivirágzott" azt semmijen sampon nem hozza helyre.
2009. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt kezelni nem lehet, csak levágatni belőle, és onnantól odafigyelni, hogy ne töredezzen. Ha már a töredezett véget levágattad, utána érdemes megelőzésképp hajvégápolókat használni, de az sem garantál semmit.. Ha évek óta növeszted, akkor gondolom fel sem tűnik majd 2-3 centi. Bár lehet érdemesebb lenne még 1-2 centivel többet levágatni, hogy biztos ne legyen sérült a vége (ugyanis nem csak az a része sérült, ahol közvetlen szétnyílik, hanem már a felett is kicsivel).
2009. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 igabcsy ***** válasza:

Nézd meg ezt a linket, itt már sok tanácsot adtunk.

Amúgy szerintem az olíva olaj csodákat tesz, de előtte mindenképpen fontos, hogy a töredezett végeket teljesen levágasd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2009. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah, ezt vágatni kell. más választásod nemnagyon van.

de a fodrász letudja úgy végni, h ne legyen nagyon feltűnő.

2009. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!