Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? 16/L (pattanások, hirtelen, rengeteg)

Figyelt kérdés

Soha nem volt gondom a pattanásokkal,néha kijött 1-2 darab az orromon vagy a homlokomon,az arcomon soha. Nem befolyásolta semmi sem,se passzív dohányzás,vagy hogy hogyan étkezem...

A bőröm zsírosabb(genetika) fajta. 11 éves korom óta menstruálok,szóval nem most kezdtem el kamaszodni,nekem a kamaszodásra rá ne fogja senki.

Úgy kezdődött még a nyár folyamán,hogy azt vettem észre egyre durvábban fénylik az arcbőröm,főként a homlokomon látszott meg. Aztán az arcomon,államon miteszerek tömkelege jelent meg. Most pedig kb 3 hete az arcom,állam [homlokom,orrom nem(elvétve néhány darab)???!] tele lett,de szó szerint TELE hatalmas,gyulladt,bőr alatti pattanásokkal,amiket még csak ki sem lehet nyomni,és úgy fájnak,hogy az egész arcomhoz hozzá sem tudok érni,mert összelábad a könny a szememben.

Emellett hogy is tudnám megfogalmazni,mintha ,,vizes" lenne a fejem.Vékony vagyok,nem híztam,és még is olyan mintha tokám nőtt volna,és az egész fejem olyan kis pufi lett,a szemeim pedig kicsik,dagadtak.


Hiába eszek élesztőt,tisztítok arcot,kenek rá krémet... Szörnyen nézek ki.

Igaz nem ez okból kifolyólag,de szinte az összes létező kivizsgáláson túlestem az elmúlt fél évben,ezért fölöslegesnek találom,hogy vérvételre(stb) menjek,1-2 hónap alatt mégis mi változhatott meg ennyire?!


2013. okt. 1. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Márpedig ezzel el kéne menni egy bőrgyógyászhoz.
2013. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már kiderült hogy góc a mandulám,szerdán egy hete hogy műtöttek. Az arcom rögtön rendbe jött,már csak a sebhelyeknek kell begyógyulgatniuk.
2013. nov. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!