Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos homlok. Mit tehetek...

Pattanásos homlok. Mit tehetek? :' (

Figyelt kérdés
Hogyan tudom eltüntetni a pattanásaimat.. nincs sok csak az a baj hogy nagyok.. és nagyon látszódnak!! 1-2 nap alatt el lehet valahogy tüntetni őket?? Már mindent kipróbáltam.. de semmi változás... segítsetek!! nagyon kérlek titeket!! ? :'(

#pattanás #pattanásos homlok
2013. szept. 21. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamillavirágos gőzölést próbáltad már?

4-5 evőkanál kamillavirágot tegyél egy lábosba, majd forrázd le 1 liter vízzel. Majd legalább 10-15 percig gőzöld az arcodat felette törölközővel lefedve.

Hetente legalább 1x csináld meg.


Paradicsomhúst is rányomhatsz a pattira pár percig, majd leszárítja őket szépen.

2013. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogkrémet tehetsz a pattanásra, leszárítja gyorsan !
2013. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sószappant használok, az általában leszárítja (nekem himalájai sószappan van), és bár nekem nem olyan nagyok a pattanásaim (csak az államon 3, de azt nem kenem, mert fák :l ) Én sószappannal kenem, de míg nem volt addig parfümmel kentem, az is szárította, és lehet még fogkrémmel is.
2013. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor fogkrémet raktam rá, igaz leszárította, de másfél hétig egy nagyon piros heg maradt a helyén.
2013. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!