Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, száraz hajam van, de...

Göndör, száraz hajam van, de vasalni szeretném?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig (kb 1 évig) nem vasaltam hajat, közbe kúráltam a hajam: kallos hajpakolással, ricinus- és olívaolajjal, nem szárítottam meg hajszárítóval, használtam (avonos) hajvégápolót. Most szept. 1-től elkezdtem hajat vasalni, kb 4x vasaltam ki, de úgy kiszáradt. :( Tudom, ne vasaljam... De amikor kivasalom a hajam, olyan szépnek érzem magam. A göndör hajamat egy kis csomóba szoktam összefogni, mert kiengedve hordhatatlan. Használok hővédőt is (avonost), de alapból száraz a hajam. Mit javasoltok a "ne vasald a hajad"-on kívül?
2013. szept. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az a baj,hogy nem sok mindent..göndör hajra való samponok,balzsamok,hajpakolások....hajfény..és nem szabad szárazon fésülni..de ha ennyire kiszárad a vasalástól,akkor sajnálom,de tényleg nem tudsz vele mit csinálni
2013. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig akkor fésülöm ki amikor vizes, szárazon nehéz lenne.... :D Van a hajamnak egy része, a külső része hátul, ami meg különösen száraz.:( Köszi a választ!
2013. szept. 19. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha minden áron egyeneset akarsz, akkor valami hosszútávú kezeléssel kéne próbálkozni. Valami coco :D vagy nem tudom mi a neve. (Mester)fodrásznál megérdeklődheted, de tuti nem olcsó.
2013. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vasalást hagyd el, menj el fodrászhoz és száríttasd ki, én így csinálom és a következő mosásig szuper, egyenes. :)
2013. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!