Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Belissima Imetec Creativity...

Belissima Imetec Creativity hajvasalóról vélemény? Nekem olyan van (200fokig lehet vasalni) de én nem tudom szépen kivasalni. Én vagyok béna, vagy tényleg nemjó? Amúgy nagyon dús és száraz a hajam.

Figyelt kérdés
14/L
2010. jún. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Apró tincsenként vasald úgy biztos sikerülni fog, nekem mindig beválik:D.Ugyanilyen hajvasalóm van és tökéletesen meg tudom vele csinálni, pedig erős szálú göndör hajam van.
2010. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem :)mepgróbálom :D
2010. jún. 23. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem fél év után bedöglött. Az agyvérzés kerülgetett.
2010. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh.. nekem már több mint egy éve megvan :) másfél éve pontosan ^^
2010. jún. 26. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a béna, azok szerintem sem vasalnak olyan jól. Még ha nagyon aprólékosan is van vasalva akkor sem totál egyenes.
2010. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát értem..pedig én a szögegyenes hajakat kedvelem :( akkor látom nem jó választás volt..remington-t nagyon dícsérik..de most szüleim tuti nem örülnének ha bejelenteném h kidobom a 13000ftos hajvasalót,és veszek újat :/ mind1. egy ideig még valahogy kibirom vele..:)
2010. jún. 26. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
a Bellissima hajvasalókkal megkell tanulni hajatvasalni, ugyanis hivatalosan nem amatőrök kezébe találták ki, hanem fodrászoknak, a titka az hogy nem szabad gyorsan húzni a hajvasalót, de túl lassan se, és vékony széles tincsenként kell haladni, nem vastag tincsenként, legyen a tincs alig pár hajszál vastag, (max 1cm vastag) de legyen széles (kicsit keskenyebb mint a hajvasaló lapja) és 180 foknál nem szabad magasabb fokon vasalni a hajat, és akkor tuti hogy egyenes lesz, én ezt használom amióta megjelent a bellissima első hajvasalója (eddig a legelsőt és az új style creatort vettem meg, hihetetlen mennyit fejlődött a technológiája 2 év alatt) és én azóta más márkára ráse néztem
2011. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D megpróbálom így. hát igen, én elég amatőr és béna vagyok ilyen dolgokhoz.. :S
2011. jún. 19. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
hát bénának sosem szabad mondani magunkat, mert valamiben mindig jobbak vagyunk mint a másik:) Gyakorolni kell és idővel menni fog
2011. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!